Hlavní navigace

Hlasování o "prsa týdne" je napínavé

21. 7. 2010

Sdílet

V pondělí jsme zveřejnili nejlepší fotografie soutěže „Krása prsou“ z minulého týdne. Čtenáři Vitalie hlasují v anketě a mohou tak rozhodnout, který dekolt postoupí do finále soutěže o iPhone 3G S. Soutěž „Krása prsou“ je součástí letního speciálu Silikozy, ve kterém můžete nahlédnout do historie ňader i plastických operací. V jednotlivých dílech speciálu se pokusíme nalézt odpovědi na otázky, proč ženy podstupují plastické operace, jaká jsou rizika tohoto zákroku a jak přesně probíhá.

V pondělí jsme zveřejnili nejlepší fotografie soutěže „Krása prsou“ z minulého týdne. Čtenáři Vitalie hlasují v anketě a mohou tak rozhodnout, který dekolt postoupí do finále soutěže o iPhone 3G S.

Soutěž „Krása prsou“ je součástí letního speciálu Silikozy, ve kterém můžete nahlédnout do historie ňader i plastických operací. V jednotlivých dílech speciálu se pokusíme nalézt odpovědi na otázky, proč ženy podstupují plastické operace, jaká jsou rizika tohoto zákroku a jak přesně probíhá.

Pro ženy, které se nebojí jít „s ňadry na trh“, jsme připravili „natural“ trička. Můžete si je objednat v našem e-shopu a říct: No Silicone, 100 % Nature!

Zúčastněte se naší soutěže o iPhone a pošlete nám fotku! Více v pravidlech soutěže „Krása prsou“.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).