Hlavní navigace

Názory k článku Gynekologické potíže podporují vlhké plavky i parfémované vlož­ky

 • 30. 7. 2013 11:45

  Divoženka (neregistrovaný) ---.spacedump.net

  Opravdu jsou přírodní kopaliště větším rizikem nákazy?

  Myslím, že spíše ta umělá veřejná koupaliště (bazény, plovárny). Ten chlór ve vodě zřejmě není dobrý (oslabuje přirozenou ochranu kůže a těla) a navíc vůbec nezamezuje množení určitých problematických bakterí a kvasinek (které zvýšené množství lidí uvolňuje do vody kde se pravděpodobně dále množí).

  Co si o tom myslíte? Je rizikovější přírodní, nebo umělé veřejné koupaliště?

  P.S.
  Neznám přeplněné přírodní koupaliště. Pokud takové existuje, může být horší. I když ani to není tak jisté, protože na lidech parazitující havěť má v takové vodě značnou konkurenci.

 • 2. 8. 2013 6:41

  bob (neregistrovaný) 62.168.43.---

  Proboha bába bylinkářka tady bude šířit rádoby odborné kecy. Kam až jste to klesli? Nebo spíš klesly, celý tenhle server je založený na slepičích pidimozečcích. Urážka žen co mají rozum.

 • 4. 8. 2013 17:27

  jk (neregistrovaný) ---.33.broadband17.iol.cz

  Spánek na vodní hladině a na zpuchřelém lehátku... a byl tu zánět urosystému jako hrom... a následně mokré plavky jsem řešil na naturapláži. Bylo období rozvninutého socialismu a v Brně na pryglu taková byla. Zkazky, že tam jezdí na šťáru policie, tehdy VéBé, nemohu potvrdit, asi jsem neměl to štěstí. Na neupraveném břehu byl klid, mír, pohoda, občas byla slyšet i kytara... a vzpomínám na jednoho obstarožního chataře, který si přinesl plátěné křesílko, posadil se mezi, či spíše nad mladé holky a očumoval. Kapesníkem velikosti prostěradla si utíral zpocený, tučný zátylek. Pak přišel ten kotrmelec v listopádu 89 a snad všichni se nahrnuli na nudapláž. Vše je dovoleno... A hnedle přibyl stánek s "obžerstvením", hlavně pivo... A tahle novodobá rodící se ehm-ehm, zejména dvoumetrákové matrony se předváděly, mě vystrnadila, znechutili mi prygl jako takový... Naštěstí záněty se už nevrátily. Na chalupě roste vrbovka a přimícháváme ji k ostatním bylinkám, které tu rostou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).