Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku Fyzioterapeut: soukromý má na vás více času, ale musíte si zaplatit od fyzioterapeut - Dobry den, dekuji za clanek, a za definici.Alespon...

  • 18. 5. 2017 9:46

    fyzioterapeut (neregistrovaný) ---.kaza.cz

    Dobry den, dekuji za clanek, a za definici.Alespon ted vim, jak moc spatny jsem fyzioterapeut. Delam v statnim zarizeni, mam jenom vyssi odborne vzdelani, par kurzu, kredity sice sbiram, ale nove trendy kurzy za desetisice nemam. Taky mam malo casu na klientelu. Vzhledem k tomu, ze jsem na to sama, jen s kolegyni maserkou, denne nam projde ordinaci 40-50 klientu za 8 hodin. Musime si vypomahat elektro a vodolecbou atd. Coz je dle vas spatne. Jeste ze jsou pacienti vysetreni odbornikem neurologem, ortopedem ci rehabilitacnim lekarem, protoze hodinu na vsupni pohovor rozhodne nemam. Dela to ze mne spatneho fyzioterapeuta? Delam co muzu, pomaham lidem, jak jen to tady jde. Nejsou to solventni pacienti, co by si mohli dovolit tech 400, 800 ci vic kc za sezeni. Ani zdaleka, invalidni ci starobni duchodci, nebo lidi pracujici ve vyrobe nemaji tyto moznosti. Jen tu pulhodinu i s prevlecenim co jim hradi pojistovna. presto jsou vdecni, ze tady neco takove vubec je, po instrukcich cvici i doma, vazi si toho a ja jich. Dokazu jim pomoct a tato prace mne naplnuje. A vazne, nemyslim si ze jsem spatny fyzioterapeut. :-)

  • 18. 5. 2017 9:56

    Tereza Víchová (neregistrovaný) ---.jirivana.net

    Dobrý den, smyslem článku nebylo "hanět" státní fyzioterapeuty, jen srovnat všechna pro a proti. U VOŠ jsme poukázali na léta praxe jako klad a samozřejmě ve státní sféře je neodmyslitelným bonusem, že za pacienta vše hradí zdravotní pojišťovna - ovšem na úkor časových možností. A o elektro a vodoléčbě jsme se v článku vůbec nezmiňovali.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).