Hlavní navigace

Farmářský trh Černý Most brzy najede na letní režim

22. 6. 2012

Sdílet

Léto začalo už i podle kalendáře, a za pár dnů začnou i letní prázdniny. Farmářské trhy během nich upraví svůj provoz. O.s. Pod Platany, pořadatel dvou farmářských trhů na Praze 9 – na Černém Mostě a na Rajské zahradě, upozorňuje zákazníky na letní změny v organizaci trhů. Alespoň základní nápovědou při nákupu českého ovoce nebo zeleniny je orientace v termínech sklizně a prodeje. Stáhněte si náš KALENDÁŘ ČESKÉHO OVOCE A ZELENINY a budete mít alespoň představu o tom, kdy se prodává česká…

Léto začalo už i podle kalendáře, a za pár dnů začnou i letní prázdniny. Farmářské trhy během nich upraví svůj provoz.

O.s. Pod Platany, pořadatel dvou farmářských trhů na Praze 9 – na Černém Mostě a na Rajské zahradě, upozorňuje zákazníky na letní změny v organizaci trhů.

Alespoň základní nápovědou při nákupu českého ovoce nebo zeleniny je orientace v termínech sklizně a prodeje. Stáhněte si náš KALENDÁŘ ČESKÉHO OVOCE A ZELENINY a budete mít alespoň představu o tom, kdy se prodává česká zelenina a ovoce – ať už čerstvá nebo ze skladu.

Farmářské trhy na Černém Mostě se budou konat v současné podobě jen do konce června. To znamená, že tak je znáte nyní, se uskuteční už jen 2×, dnes 22. 6. a příští týden 29. 6. „Na období prázdnin jsme trhu naordinovali klidnější úsporný režim,“ říká pořadatel. Od července do konce srpna bude každý pátek na Černém Mostě jen servis základních farmářských potravin – zeleniny, ovoce, masa a uzenin a pečiva v podobě 3 až 5 stánků a pojízdných prodejen.

Trh na Rajské zahradě bude pokračovat beze změny, každou středu, v normální podobě.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FARMÁŘSKÉ TRHY

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).