Hlavní navigace

Farmářské trhy Tylák mění provozní dobu i sortiment

1. 6. 2012

Sdílet

Tržiště na Tylově náměstí v Praze nahrazuje sobotu středou a rozšiřuje nabídku ovoce a zeleniny. Změny v provozní době farmářských trhů na Tylově náměstí si vyžádaly zkušenosti prvních týdnů fungování tohoto nového vinohradského tržiště, informuje MČ Praha 2. Namísto soboty, kdy je podle mínění pořadatelů a radnice podobných tržních aktivit v hlavním městě dostatek, bude na Tyláku otevřeno ve středu. Ostatní provozní dny se nemění.

Tržiště na Tylově náměstí v Praze nahrazuje sobotu středou a rozšiřuje nabídku ovoce a zeleniny.

Změny v provozní době farmářských trhů na Tylově náměstí si vyžádaly zkušenosti prvních týdnů fungování tohoto nového vinohradského tržiště, informuje MČ Praha 2. Namísto soboty, kdy je podle mínění pořadatelů a radnice podobných tržních aktivit v hlavním městě dostatek, bude na Tyláku otevřeno ve středu. Ostatní provozní dny se nemění.

Více o trhu: Farmářské trhy Tylák

Změny ale budou v provozní době – pro veřejnost budou trhy otevřeny již od 9 hodin, možnost nakoupit si zde zemědělské produkty skončí v 16 hodin.

Měl by se také rozšířit sortiment ovoce a zeleniny. Na změnách se dohodli provozovatelé tržiště s radními městské části na základě podnětů návštěvníků farmářských trhů. V platnost vstoupí v nejbližších dnech.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FAR­MÁŘSKÉ TRHY

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).