Hlavní navigace

Farmářské trhy na Praze 14 na dvou místech: Rajská zahrada a Černý Most

5. 4. 2012

Sdílet

Občanské sdružení Pod Platany je již ostříleným pořadatelem farmářských trhů.  Co chystá na letošek? Od středy 4. dubna se otvírá pro sezónu 2012 farmářský trh na Rajské zahradě. Každou středu mezi 10 a 19 hodinou po celý rok tu budou připraveni vás uvítat a nabízet vám u stánků, v souladu se sezónou, mladou zeleninu (to až v půlce dubna), mléčné výrobky, koláče, med, chleby různých druhů, ovoce, klobásy, uzenky, maso, sýry, ryby a další dobroty všech chutí a také kytky všech barev. „Farmářské…

Občanské sdružení Pod Platany je již ostříleným pořadatelem farmářských trhů.  Co chystá na letošek?

Od středy 4. dubna se otvírá pro sezónu 2012 farmářský trh na Rajské zahradě. Každou středu mezi 10 a 19 hodinou po celý rok tu budou připraveni vás uvítat a nabízet vám u stánků, v souladu se sezónou, mladou zeleninu (to až v půlce dubna), mléčné výrobky, koláče, med, chleby různých druhů, ovoce, klobásy, uzenky, maso, sýry, ryby a další dobroty všech chutí a také kytky všech barev. „Farmářské trhy, které nastartovaly v září loňského roku, se vrací a doufáme, že zákazníkům budou přinášet kromě kvality i stálý tok novinek, kulinářských zajímavostí, šanci přibrzdit, posadit se a dát si kafíčko nebo občerstvení,“ zve za pořadatele Katka Kropáčková.

A protože radnice Prahy 14 myslí na své obyvatele i v zimě, kdy se plánují věci na dobu, až sleze sníh, všichni kdo bydlí či aspoň vystupují na stanici metra Černý Most, dostanou už v pátek 6. dubna malý jarní dárek. Na ploše před stanicí metra se bude konat každý pátek mezi 10 a 19 hodinou druhý trh Prahy 14 – Farmářský trh na Černém Mostě, jehož cílem bude umožnit lidem po cestě domů nákup čerstvých a dobrých farmářských potravin a delikates, tak aby měli zásoby na neděli.

„V průběhu několika dnů rozběhneme konečně naše nové webové stránky. Kromě trhů se budeme letos mnohem víc věnovat kulinářství, všemu kolem potravin a  gastronomie a budeme zásobovat skvělými recepty na chutná jídla z farmářských surovin,“ plánuje Karel Czaban ze sdružení Pod Platany.

Termíny, aktuality, vyhledávání v celé ČR: Vitalia.cz/FAR­MÁŘSKÉ TRHY

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).