Hlavní navigace

Farmářské trhy ještě zdaleka nekončí!

31. 10. 2011

Sdílet

 Autor: Severočeské farmářské trhy
Tenčící se nabídku čerstvé zeleniny a ovoce výborně doplní pečivo, med, marmelády, sádlo, uzeniny, víno, mléčné výrobky… Stále je co prodávat a kupovat. Vyberte si trh na tento týden.

Trhy na severu Čech

V prvním listopadovém týdnu se na několika už tradičních místech konají Severočeské farmářské trhy, a to stále ještě s bohatou nabídkou zeleniny, ovoce, mléčných a masných výrobků, pečiva, medu, vajíček a dalšího potravinářského sortimentu:

Platany mají třetí dítě

Už třetí „dítě“ občanského sdružení Pod Platany pomalu roste u Galerie Butovice. Na tomto místě už trhy v minulosti byly – a trochu zkazily pověst i trhům budoucím. Nový pořadatel je ale vzhledem ke svým zkušenostem především z úspěšného Karlínského trhu a krátce také trhu na Rajské zahradě příslibem do budoucna. Přijďte se podívat, jak se mu tu daří, příležitost máte vždycky ve čtvrtek.
„Nejdůležitějším detektorem zůstane vaše osobní zkušenost s plodinami a produkty, které si na Butovickém trhu koupíte. Sezóna části plodin se pomalu blíží konci, ale přesto doufáme, že pokud nebude přímo mrznout, budeme mít co nabízet ještě v průběhu listopadu a kdyby počasí dalo, třeba i dál,“ plánují pořadatelé.

Valašský gastrofestival láká na farmářské trhy i na Michelinskou hvězdu

Velká gurmánská akce se chystá na Zlínsku, ve Velkých Karlovicích – 3. ročník gastrofestivalu nabídne mezinárodní farmářský trh i galavečeře se špičkovými kuchaři včetně držitele Michelinské hvězdy.

  • Mezinárodní farmářský trh, Velké Karlovicevíce
    5. – 6. 11. v rámci Karlovského gastrofestivalu (4.-11. 11.)

A to zdaleka není vše, kompletní nabídku trhů na tento týden najdete zde:

Vše o farmářských trzích najdete u nás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).