Hlavní navigace

Farmářské trhy na Balabence přivedou poctivé potraviny i na Prahu 9

15. 3. 2013

Sdílet

Od soboty 23. 3. 2013 se budou na ulici Drahobejlova 15 pravidelně organizovat farmářské trhy. Návštěvníci zde budou moci najít poctivé potraviny, ovoce a zeleninu od prodejců z celé České republiky. V sobotu budou trhy probíhat od 8 do 14 hodin, takže času na výběr těch nejlepších potravin budete mít spoustu. Podle pořadatelů je se na co těšit. V sobotu na Balabence najdete například čerstvé pečivo z pekárny Mšeno, Babiččin staročeský štrúdlník, maso a uzeniny z uzenářství Adam a jatek Bojmany…

Od soboty 23. 3. 2013 se budou na ulici Drahobejlova 15 pravidelně organizovat farmářské trhy. Návštěvníci zde budou moci najít poctivé potraviny, ovoce a zeleninu od prodejců z celé České republiky.

V sobotu budou trhy probíhat od 8 do 14 hodin, takže času na výběr těch nejlepších potravin budete mít spoustu. Podle pořadatelů je se na co těšit. V sobotu na Balabence najdete například čerstvé pečivo z pekárny Mšeno, Babiččin staročeský štrúdlník, maso a uzeniny z uzenářství Adam a jatek Bojmany. Čerstvou zeleninu bude prodávat zelenina Petr Šanda a ovoce bude k dispozici ze zahradnictví Šlápanice. Samozřejmostí budou také velikonoční pomlázky a čerstvé květiny ze zahradnictví Dušátko.

O trhu: Farmářské trhy na Balabence

Neváhejte a přijeďte si vychutnat pravou atmosféru přicházejících velikonočních svátků na farmářský trh na Balabence v Praze 9. Zoufat nemusíte ani když se vám náhodou nepodaří přijít, další farmářské trhy na Balabence budou už 30. 3. a pak pravidelně každý druhý týden.

Další farmářské trhy na Praze 9 najdete aktuálně například na Proseku, na Rajské Zahradě a o něco dále v Klánovicích. Více: Farmářské trhy Praha 9

Připravili jsme pro vás:

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).