Hlavní navigace

Farmáři na Pankráci

Březen, za kamna vlezem, duben, na trhy pudem? Tak se ptají pořadatelé trhů na Praze 4. Na tyto trhy můžete ale vyrazit už v březnu, začínají totiž právě zítra. Přijďte si užít předzvěst jara na farmářské trhy před OC Arkády na Pankráci. Začíná se ve středu 27. 3. 2013.  O trhu: Farmářské trhy Pankrác OC Arkády
Redakce
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Březen, za kamna vlezem, duben, na trhy pudem? Tak se ptají pořadatelé trhů na Praze 4. Na tyto trhy můžete ale vyrazit už v březnu, začínají totiž právě zítra.

Přijďte si užít předzvěst jara na farmářské trhy před OC Arkády na Pankráci. Začíná se ve středu 27. 3. 2013. 

O trhu: Farmářské trhy Pankrác OC Arkády

Od 8 do 18 hodin na vás ve skoro padesáti stáncích budou čekat čerstvá vajíčka do mazance, beránka a i pro koledníky, výborné uzeniny a bylinky do nádivky nebo skvělé mladé masíčko zralé přímo na pekáč.  Zásobte se před Velikonocemi vším, co váš stůl, spižírna a tělo potřebují. Pro děti bude připravena dílnička s pletením pomlázek, malováním kraslic a s kolovrátkem na spřádání vlny.

Tip: Velikonoce na farmářských trzích

Velikonocemi to ale teprve všechno začíná… vaši oblíbení farmáři budou vozit široký sortiment sezónního ovoce, zeleniny, pečiva, masa a uzenin, bylinek, mléka, mléčných výrobků a sýrů, vína, medu, moštů ale i řemeslných výrobků a všelijakých dalších dobrot každou středu až do 18. 12. 2013, vždy od 8 do 18 hodin.

Přijďte přivítat jaro na Pankráci, i kdybyste si měli odnést jen kytičku sněženek nebo osení v květináči.  

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).