Hlavní navigace

Eva Jurinová: „Siliženami naprosto opovrhuji!“

23. 7. 2010

Sdílet

Podstoupit či nepodstoupit plastickou operaci prsou z estetického důvodu? Celé léto se společně se čtenáři Vitalie snažíme přijít na to, co vede mladé ženy k tomu, že do sebe nechávají dobrovolně řezat.  37 % hlasujících v naší anketě si myslí, že jsou silikony podvod. Eva Jurinová, mluvčí pražské Fakultní nemocnice Motol a bývalá moderátorka Televizních novin na Nově, jde ještě dál a říká, že je to přímo hnusné: „Je to hnusné. Takovými ženami naprosto opovrhuji. Nechat do sebe řezat jenom…

Podstoupit či nepodstoupit plastickou operaci prsou z estetického důvodu? Celé léto se společně se čtenáři Vitalie snažíme přijít na to, co vede mladé ženy k tomu, že do sebe nechávají dobrovolně řezat. 

37 % hlasujících v naší anketě si myslí, že jsou silikony podvod. Eva Jurinová, mluvčí pražské Fakultní nemocnice Motol a bývalá moderátorka Televizních novin na Nově, jde ještě dál a říká, že je to přímo hnusné: „Je to hnusné. Takovými ženami naprosto opovrhuji. Nechat do sebe řezat jenom proto, aby se někomu líbily. Jak se to může mužům líbit? Jak je to může sexuálně vzrušovat? Ženy by měly myslet na to, že to je změna na celý život. Něco jiného jsou samozřejmě zdravotní důvody, tam to schvaluji. Ale jinak tím opovrhuji.“

Zúčastněte se soutěže „Krása prsou“ a vyhrajte nový iPhone!  

Jaká prsa jsou krásná? Vaše? Pošlete nám svoji fotografii nebo fotku své partnerky, ženy, přítelkyně…

V letním speciálu Silikozy můžete nahlédnout do historie ňader i plastických operací. V jednotlivých dílech speciálu se pokusíme nalézt odpovědi na otázky, proč ženy podstupují plastické operace, jaká jsou rizika tohoto zákroku a jak přesně probíhá.

Pro ženy, které se nebojí jít „s ňadry na trh“, jsme připravili „natural“ trička. Můžete si je objednat v našem e-shopu a říct: No Silicone, 100 % Nature! Nebo se zúčastnit soutěže „Krása prsou“ a vyhrát iPhone.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).