Názory k článku
Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

Jiří
Jiří (neregistrovaný) ---.krasl.com
25. 1. 2012 8:04 Nový

Ještě jeden argument pro domácí

celé vlákno

Našemu miminu domácí chutnaly vždy víc než průmyslové, ač měly stejné složení. Možná bude něco na tvrzení, že jídlo připravované s láskou chutná lépe. (Jenže většina lidí odchovaná desetiletími marxistického materializmu to asi označí za nesmysl.)

Markéte N.
Markéte N. (neregistrovaný) ---.dobnet.cz
25. 1. 2012 9:14 Nový

Re: Ještě jeden argument pro domácí

celé vlákno

Já si myslím, že to je pravda, u nás se to potvrdilo taky. Syn sice sní i kupované, ale pokud vařím doma, což preferuji, sní i takové druhy zeleniny, které mu ze skleničky nejedou.
Myslím, že by nikoho nenapadlo vydávat kompot za výživově stejně hodnotný jako čerstvé ovoce. Jak by tedy mohla být nějak hodně výživově hodnotná dětská zelenina, když je vlastně stejně zavařená?

Mary
Mary (neregistrovaný) ---.zone9.bethere.co.uk
14. 4. 2012 15:09 Nový

ctete slozeni na obalu

Vzdycky si prectu slozeni potravin,co kupuji a co jim. Uz jsem to naucila i rodinu. Hlavne uz nejsem prekvapena vysokym obsahem ecek a jinych nahrazek v detskych pokrmech (ta ryze je jeste celkem prijatelna, ovsem diteti muze zpusobit peknou zacpu). Necekam zkratka nic dobreho v nasi dobe jedove. Nejdulezitejsi informace jsou ty napsane nejdrobnejsim pismem. Je to stejne jako treba u pojistnych podminek: kdo by se s nimi lustil,ze, a pak podepiseme neco hodne hloupeho,a jsme v pasti. Situace s kvalitou jidla na trhu se stale vice meni k horsimu. Ve jmenu usetreneho casu nebudou moje deti jist nabarvene a navonene odpadky.

Renata
Renata (neregistrovaný) ---.ip-5-196-66.eu
30. 11. 2015 0:39 Nový

Re: Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

Když už jsem dětem kupovala příkrmy, tak jsem brala jedině od hipp.cz, kamarádka ji kupovala dceři a byla spokojená. Tak jsem ji také zkusila a potomkům chutnala.

Nina
Nina (neregistrovaný) ---.ip-51-255-38.eu
29. 12. 2015 8:40 Nový

Re: Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

Já dávám od hipp.cz papání dětem teď. Dávala jsem i mléko, když nestačilo kojení a děti mi krásně prospívají :)

Renata
Renata (neregistrovaný) ---.tmcz.cz
30. 12. 2015 13:03 Nový

Re: Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

S kojením má v poslední době docela maminek problém, co jsem slyšela.

Naďa
Naďa (neregistrovaný) 162.247.72.---
2. 1. 2016 0:41 Nový

Re: Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

Taky jsem o tom slyšela. Dcera s tím měla taky problém, ale dávala vnučce hipp.cz a ta papala jak divá.

Jana
Jana (neregistrovaný) 178.22.116.---
28. 3. 2017 16:50 Nový

Re: Dětská výživa - v mrkvi pro nejmenší je třetina rýžové mouky

Nezlobte se, ale zrovna Hipp mi přijde, že jsou jedny z nejkvalitnějších dětských příkrmů. Malého jsem kojila 9 měsíců. Do 6 měsíců plně, pak začal dostávat příkrmy, které jsem mu vařila, a tak to bylo po celou dobu. Nejsem líná jak některé matky. Ovšem na občasné cesty jsem zvolila většinou kupovaný příkrm a nevidím na tom nic špatného. Hipp mu vždy velmi chutnal a hlavně seděl. Vyzkoušela jsem i Hami - bio. No, žádná hitparáda to nebyla, ale ještě to šlo. Co mi ovšem nesmělo přes práh byl Hamánek. Tedy takový hnus vařit dětem, fuj. Hamé by se mělo stydět. Když to náhodou od někoho dostal, tak jsem to rovnou hodila slepicím. A uvařit ovocnou přesnídávku zvládne snad každá cvičená opice. Je to jen o lenosti současných matek. Pak je ovšem pro mne záhada, proč si takové "matky" pořizují děti.