Hlavní navigace

Další nemocnice zakazují návštěvy kvůli chřipce

4. 2. 2011

Sdílet

Další nemocnice v Moravskoslezském kraji zakazují návštěvy kvůli nastupující chřipkové epidemii. Lidé ode dneška nesmějí na návštěvu za pacienty Vítkovické nemocnice v Ostravě. Agentuře ČTK to sdělila Hana Szotkowská, mluvčí skupiny Agel, do níž tato nemocnice patří. Kvůli chřipce už zemřeli dva lidé v kraji

Další nemocnice v Moravskoslezském kraji zakazují návštěvy kvůli nastupující chřipkové epidemii.

Lidé ode dneška nesmějí na návštěvu za pacienty Vítkovické nemocnice v Ostravě. Agentuře ČTK to sdělila Hana Szotkowská, mluvčí skupiny Agel, do níž tato nemocnice patří.

Kvůli chřipce už zemřeli dva lidé v kraji

Už od středy platí zákaz návštěv v Nemocnici Podlesí v Třinci a Nemocnici ve Frýdku-Místku. Od pátku budou zakázány návštěvy také v Nemocnici Třinec. Mluvčí Městské nemocnice Ostrava Anna Vidiševská uvedla, že od pátku budou v nemocnici zakázány návštěvy na jednotkách intenzivní péče a ARO.

Zároveň bude omezen režim návštěv v celé Městské nemocnici Ostrava, v Léčebně dlouhodobě nemocných a Domě sociálních služeb v Radvanicích na dva dny v týdnu,“ sdělila Vidiševská. Dodala, že pacienti budou moci přijímat návštěvy jen ve středu a v neděli od 15.00 do 16.00 hodin.

Chřipka v kraji totiž již způsobila smrt dvou mužů ve věku 55 a 56 let, kteří však měli i další zdravotní obtíže.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).