Hlavní navigace

Vlákno názorů k článku ČR je vakcinační Alcatraz od Taky skoro doktor - Pane kolego Po právní stránce se k vašemu článku...

 • 23. 7. 2014 11:43

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  Pane kolego
  Po právní stránce se k vašemu článku nebudu vyjadřovat, asi bych se nejspíš ztrapnil. Co se týká logiky věci, mělo by snad očkování být hlavně medicínská záležitost a také by se na něj mělo tak nahlížet. Jedná se především o zdraví a lidskými právy bych se zabýval až na druhém místě. To je ovšem ve vašem článku úplně naopak.
  Působí až trapně když se na jedné straně odvoláváte na malou účinnost vakcín a na druhé straně je podle vás jedna dávka hexavakcíny dostačující. Trochu víc konzistentnosti.
  Váš argument cituji : "Je to možná dáno i tím, že nikdo není schopen vyčíslit riziko, s jakým se vůbec mohou některá infekční onemocnění tzv. „vrátit“. Například dětská obrna nebo záškrt.... bla bla bla"
  je dost zavádějící a nebezpečný.
  Navozuje totiž pocit, že očkování je už zbytečné a nic se vrátit nemůže, protože nám to stejně nikdo nespočítá a studii nedokáže a nemůže udělat. Nechme to projít bojem a ono se ukáže.

  Ano ukáže se - že se hluboce mýlíte, ale to už bude pozdě. Ono se to totiž v praxi v jiných zemích už ukázalo, ale to nějak zapomínáte zmínit.
  VB

 • 23. 7. 2014 12:21

  Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

  Samozřejmě.
  Také v SRN a v Rakousku je očkování medicínská záležitost a výhradně takto se na něj nahlíží. Věřím, že tomu věříte.

  Tento článek ale opravdu není o důvodnosti povinného očkování. Je o fyzické separaci neočkovaných dětí z dětských kolektivů a poukazuje na to, že takové opatření nemá vůbec žádný MEDICÍNSKÝ smysl. S tím můžete polemizovat a "obout se do toho" svými argumenty - to je zcela mimo právo.

  Medicínský smysl má donutit rodiče očkovat. (Článek opravdu není o tom, že absolutně nemá.)

  Až nyní proto začínáme být ve sporu. Já jsem přesvědčen, že takovou prasárnu, jakou je diskriminační a protilidskoprávní para 50 zákona o ochraně veřejného zdraví, k tomuto účelu použít slušná společnost zkrátka nesmí. Tedy, že účel nesvětí prostředky. Z Vašich tezí mám však dojem opačný, ale mohu se mýlit. Nějak jste to celé spíše ve své reakci zastřel (alespoň pro mne).

 • 23. 7. 2014 15:59

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  Právní aspekt neřeším a v něčem bych vám dal i zapravdu.
  Pokud výrazně neklesne proočkovanost i po zavedení "dobrovolnosti" nic proti tomu. (stejně už se to všelijak obchází a je to ještě horší, protože nikdo nemá přehled a nedá se věřit ani statistikám.)
  Už jsem to několikrát napsal, Je mi lhostejné jaký důvod přivede rodiče a dítě na očkování. ( přesvědčení, odpovědnost, dobrá rada nebo reklama....) hlavně, že příjdou a udělají něco pro zdraví dítěte.
  Nálada ve společnosti je ale taková, že mnoho lidí nechce slyšet argumenty proč ano. Po přečtení vašich článků se jim ani nemůžu divit.
  A proto je podle mého názoru lepší nechat to jak to je, protože by to mohlo být jen horší.
  V sousedních zemí jsou lidé trochu jiní( jak je vidět i ze zdejší diskuze(. Ať tu svobodu mají, když si jí zaslouží. U nás jsme k ní ještě nedozráli.
  VB

 • 23. 7. 2014 17:57

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Děkuji autorovi, ale také vám za vaše příspěvky, pane VB.

  Když je člověk na pochybách po přečtení ne úplně jednoduchého textu, tak zavítá do diskuse, aby našel i polemiku s názory uvedenými v článku.

  Pokud ovšem ani zarytý zastánce očkování se specializací v oboru imunologie není schopen racionálně odpovědět na položené otázky (např. koho má chránit zákaz neočkovaných ve školce) a končí u argumentů o nesvéprávných Češích, kteří si svobodu nezaslouží ...

 • 23. 7. 2014 22:02

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Nikdo se vás na nic neptal. Přesto jste cítil potřebu vyjádřit své přesvědčení, že Češi jsou banda hlupáků. Nedokážete je přesvědčit o přínosech očkování ani racionálním zdůvodněním ani reklamou, proto je potřeba zákonná povinnost a za její nedodržení se mstít na dětech.

 • 24. 7. 2014 9:01

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  Víte nejsem právník a ani se na něj nechci pasovat jako pan doktor JV, který je v této specializované době opravdu renesanční osobností protože ovládá dokonale oba obory.
  Je věcí právníků a politiků jaký navrhnou a schválí zákon. Lékaři jim dávají pouze odborná doporučení. Určitě by bylo možné věci zařídit jinak a já také nesouhlasím ze vším jak je to nastavené. Ale je to zákon a měl by se dodržovat. Ono se tak ale neděje a s českou švejkovinou a kefalínštinou se zákon čím dál častěji obchází. To by si normální Němec ani Rakušan netroufl. (pak by totiž dostal flastr o kterém se vám ani nesní.) O to víc by se snažil zákon změnit standardními demokratickými postupy. Proto ten despekt .
  Nechápu postoj autora, který na jednu stranu správnou a legální cestou soudně zákon napadá a zároveň píše články ve kterých lidem radí jak zákon obcházet. Asi objevil tu známou třetí českou cestu. A jsme na počátku. Jak může kritizovat stát, když sám se chová podobně. (účel světí prostředky)
  VB

 • 24. 7. 2014 9:49

  Autor (neregistrovaný) ---.vfn.cz

  Fuj, kolego!
  To nebylo právě hezké.

  Předně, tento náš zákon je neplatný (nelze obcházet neplatný zákon). Platí Úmluva o lidských právech a biomedicíně, protože jde o přednostní mezinárodní právo. Naše soudy jen velmi dobře brání tomu, tento rozpor prokázat a poukázat na něj. Pokud by se mělo něco dodoržovat poté tedy Úmluva a platné zákony, nikoliv protilidskoprávní (neplatný) paskvil. Proto si Německo a Rakousko netrouflo nic takového přijmout do svých právních řádů, oni totiž nejen Němci a Rakušané dodržují zákony, ale také jejich vlády dodržují mezinárodní právo a nikoliv faramceutická přání a lobbistické rady. (Naradím tedy lidem jak obcházet platné a použitelné zákony, v tom se neshodneme.)

  Není hezké parodovat mnoholetou snahu člověka vzdělat se v oborech, které nejsou jeho kmenovou specializací. To, co všechno jsem už sestudoval mimo svůj vlastní obor vůbec nevíte. Rozhodně je ale jisté, že dokonalá znalost práva a medicíny vůbec neexistují. Nikdo jimi nedisponuje. Je to nemožné. Proč tedy taková slova?

  Stále čekám, kdy přijde k tomuto článku někdo s nějakou přiměřeně rozumnou myšlenkou, proč ta separace neočkovaných dětí z dětských kolektivů je zdravotně přínosná, komu a v jaké míře? Tam jsem čekal těžiště zajímavé a korektní diskuse.

 • 24. 7. 2014 15:48

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  Omlouvám se a pardon, ale ten renesanční člověk to nemělo být parodování já to obdivuju a myslím si, že jste schopný člověk a nebezpečný protivník. V názorech se ale jistě neshodneme, to víte.
  Tedy ještě jednou mrzí mne,že jsem to napsal tak neohrabaně a bylo to špatně pochopeno.
  Dokonce i s některými vašimi názory okolo vymáhání zákona mohu souhlasit.
  Pokud chcete znát můj názor, bylo by mnohem účinnější posuzovat to stejně jako zanedbání povinné školní docházky a povinné výživy. A tvrdě trestat rodiče. Ty děti za to opravdu nemohou. A za stávající zdravotní situace je zákaz vstupu do mateřských školek dost velká hloupost i z logického pohledu.(to máte pravdu). Určitě se dají vymyslet jiné hodně účinné sankce. Když jde o zdraví a o život je potřeba to řešit represí. V jiných oborech lidské činnosti to považujeme za normální, proč ne ve zdravotnictví?
  Když si nepřezuji zimní pneumatiky dostanu 2tisíce pokuty jenom za teoretickou možnost, že zaviním nehodu. Společnost to bere jako samozřejmost.
  S čím nemohu souhlasit je odmítání plošného očkování jako takového. O individuálním očkování na cesty ani nemluvím.
  Co vy na to doktore?
  VB

 • 24. 7. 2014 21:20

  Autor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Na to Vám přece nemohu dokázat odpovědět zde v diskusi. Anebo takhle:

  Povinné plošné očkování dětí je nesporně užitečné a mělo by být vynucováno na rodičích pod účinnými sankcemi tam, kde dostatečně snižuje hodnotu rizika R na menší riziko R1 a to i přes podstoupení rizika očkování R2.

  Opravdu to ale potřebuji vyčíslit v nějakých jednotkách a porovnat v měřítku absolutním i relativním. A otázka: Dokáže to dnes vůbec někdo? Protože bez toho,... bez toho musíme být na obou stranách mnohem tolerantnější k názorům našich oponentů, než možná dnes většina z nás vlastně je.

  JV

 • 25. 7. 2014 10:24

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  A tady narážíme. Vy berete to R nakažení jako aktuální konstantu danou od Boha. Tu nízkou míru R nám nenadělil Ježíšek. Ta je dána mnoha faktory a mezi nejdůležitější patří očkování. U každé nemoci se to liší. Mor a žloutenka je z velké míry ovlivňována živ. úrovní a hygienou. Klíšťová encef. počasím, Obrna očkováním ........atd. Doufám, že nikoho nenapadne zkoušet jaký podíl má očkování na snížení výskytu nemocí.
  Byl by to experiment, který by se nutně musel podobat výzkumům Mengeleho, kde na nějakých těch tisících mrtvých moc nezáleželo. Asi nám nezbude než se pouze dohadovat co by kdyby. Máte pravdu, že to nikdo nedokáže přesně vyčíslit, jedině, že by se odhodlal k nějaké drastické studii, která by mohla mít fatální následky. Tak s chutí do obhajování svých stanovisek.
  VB

 • 25. 7. 2014 20:00

  Miloslav Ponkrác (neregistrovaný) ---.imarvel.cz

  „Ta je dána mnoha faktory a mezi nejdůležitější patří očkování.“ – Tvrzení dogmat bez důkazů patří k záklandím manipulačním technikám při lhaní.

  Má to dokonce svůj název jako manipulační technika, kdy někdo tvrdí příčinnou souvislost, kterou nemůže dokázat, či je nedokazatelná.

 • 28. 7. 2014 13:22

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) ---.107.broadband2.iol.cz

  Vážený
  Oni to už nejsou moc dogmata, ale začíná se to prokazovat. Jak jsem napsal u dětské obrny například. V některých Afrických státech byla v minulosti po plošném očkování stejně jako v Indii nemoc eradikována.
  Po získání nezávislosti a finanční nouzi se očkování omezilo a světe div se obrna se vrátila. Stačilo by vám to jako důkaz na obranu mého tvrzení?
  ¨VB

 • 30. 7. 2014 10:21

  JB (neregistrovaný) ---.tmcz.cz

  Chvilku předpokládejme, že vaše tvrzení o obrně se zakládá alespoň částečně na pravdě (nechci tady řešit prokázané případy, kdy západní svět potřeboval agenty tajných služeb dostat inkognito do problémových zemí jako očkující lékaře, což nutně vyžadovalo nejprve do celého světa vytroubit skvělé výsledky očkování).

  Čili pokud nebudu rozporovat přínos očkování proti obrně, dá se to považovat za důkaz, ale jen pro tu jednu jedinou nemoc. A jak sám píšete, každá nemoc je jiná. Z nemocí, proti kterým se u nás očkuje povinně, jste si vybral tu nejlépe obhajitelnou. V dalších případech to stále jsou "moc dogmata", která se ještě ani nezačala prokazovat.

  A když se vrátíme k jádru problému, tedy zda je nutné porušovat kvůli očkování mezinárodní úmluvy typu listina lidských práv, tak tady s tím dogmatem narazíte i u té obrny. Obrna zmizela i ze zemí, kde povinné očkování zavedeno nemají.

 • 23. 7. 2014 20:10

  Autor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Tady si nepovídáme o svobodě, kterou nám zatím nedal náš zákonodárce. Tady si přece povídáme o základních lidských právech, která všichni dávno máme. Máme je dány mezinárodním právem. K tomu se ostatně přihlásila mj. i ČR.

  Respektive tuto svobodu nám náš zákonodárce na jednom papíře již dal

  ... a tím druhým nám ji vzal !

  ... a tím správně udělal ! (???)

  Se to hezky rýmuje :-)

 • 4. 8. 2014 14:57

  Člověk který se k podobným nehlásí (neregistrovaný) 37.221.161.---

  Pane Vavrečka, nezlobte se na mne ale pojem lidská práva byste vůbec neměl brát do úst, protože si ho značně přiohýbáte jak se vám to zrovna hodí.

  Opravdu si myslíte že současný stav, kdy "není" dítě vyčleněno, je pro dítě přínosný?

  Stát se snaží napařit pokutu rodičům, nemusí bohužel podat žalobu k soudu (to je to co tu měl kdosi požadovat, ne že stát/lékař bude kompenzovat automaticky škodu a vyhne se tomu jen podáním protižaloby), a když rodič odmítně nastupuje zbytek aparátu s výsledkem ubohým a velmi tristním a jak doufám brzy uvidíme i zasloužené oběti na životech (pochopitelně na straně samozvaných vymahačů práva hájeného státem).

  Každý normální člověk, který řekněme má peníze nebo známé (jak je v Česku zvykem) se pokusí vyhnout extrémnímu scénáři. Ale kolik z těchto lidí se pokusí své dítě nějak separovat od takto zvrácené společnosti (vzpomeňte jak například separovali rodiče vás od vlivu komunistů)? Bude jich, ač se vám to jistě nezdá, mnoho! Jsme nuceni sami sebe omezovat, separovat od ostatních, abychom si udželi alespoň náznak čistoty a víry v lidství a na první pohled samozřejmé hodnoty na které má každý člověk mít právo. Existují určitě alespoň desítky typů skupin, které se snaží v něčem odlišovat od společnosti jako celku; přestože všichni vědí, že bez rázně řečeného NE a hájení své svobody nemohou uspět, jen oddálit to nejhorší (jak mohou sami před sebou žít s tím odkazem co zanechávají svým dětem je mi záhadou).
  Nějaké tlachání o zvrácenosti vyčlenění dětí ze společnosti přichází s křížkem po funuse a nevidí to jen opravdový ignorant který si celou dobu tak pečlivě nalhával ty svoje nesmysly až jim uvěřil. I když celý svět ví že je to pravděpodobně jen další mizerný herec a přehrává jen vnořenější scénář před svým okolím, domnívaje se že na to přistoupí když hrají také a že jeho svědomí to opět nějak ustojí.

  Dokud budu chodit po Zemi budu také součástí vašeho svědomí, vás všech zvrácených lidí. Nejen že porušujete boží zákony a odmítli jste se podřídit boží autoritě (podobně jako satan a jeho démoni), ale přímo jste se postavili proti svým vlastním, svému druhu. Každý člověk kterého potkáte by vám to měl otloukat o hlavu (přinejmenším toto - dříve, tu a tam ve světlejších obdobích, byste byly vykázáni ze společnosti a museli se bát o život) a nenechat vás chvíli v klidu a věřte že má na to právo.

  Interpretace lidských práv (vzásadě všech "deklarovaných" lidskou společnosti) je prostě k pláči a nemá cenu jimi ztrácet čas a to jak si je jste ochoten vykládat a přiohýbat jako jednotlivec jim už příliš neuškodí. Ale opravdu vás odrazuji od ohánění se tímto pojmem, protože by vám někdo mohl názorně předvést co že to opravdu znamená trvat na svých lidských právech.

  P.S.
  Za mne jako čtenáře navrhuji odebrat honorář za článek i redakci website, protože na vašem serveru nezkonzumuji jedinou reklamu a jistě sem minimálně měsíc nezajdu (kvůli tomu abyste neměli zisk z reklamy kterou bych mohl shlédnout, o obsahu se nemá cenu vyjadřovat).

  P.P.S.
  Jste stále stejný hlupák a nadutec. Jsem si jistý že kdyby dnes Pán odkryl co skrývá vaše srdce budou se někteří zmanipulovaní čtenáři divit. Otázka, kterou se ale nemusím zabývat, je zda jednáte vědomě nebo jste obelhán a svázan od poznání pravdy, či ještě hůře. V každém případě trest vás (nikoho z lidí) nemine, což ale není důvod proč se přesto nepokusit obrátit se a napravit škody, pokud cítíte že jednáte proti své vůli a jste ochoten se změnit. Vaším pánem (i když to nevíte a popíráte to) je Ježíš Krystus (spasitel a vykupitel všech lidí a Země, právoplatný král svého království zde na Zemi) a ten příšel zachránit zajaté a má úplnou autoritu i nad všemy démony kteří by vás eventuelně mohli mít v moci. Stačí ho požádat o pomoc, myslet to opravdově a on pomůže. Nemusí to stačit, neznamená to že získáte právo na vzkříšení, ale budete moci alespoň dožít jako člověk.

  Tohle směřuji i ostatním čtenářům, kteří se v dnešní době ztratili a nemohou nalézt správnou cestu (protože je vam záměrně skryta a jste od ní odváděni). Zde si ujasněte základy - http://odkrytepravdy.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

 • 8. 8. 2014 23:13

  Autor (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Kdyby dnes někdo odkryl, co skutečně skrývá vlastní srdce, chtěl bych to především sám první vědět... Vůbec si tím nejsem jistý. Věřím, že s touto znalostí se člověk nerodí a že není jeho povinností ji nabýt s plnoletostí v 18 letech. Máme na to dán celý život.

  Myslím, že pokud Váš Pán je, bylo jeho záměrem dát pár divných lidí do služeb té druhé strany. Neměl byste proto takto hanobit jeho záměr. Netušíte, k čemu to může být nakonec dobré. Přesahuje to lidskou omezenost, ke jejíž existenci u sebe sama nemáte evidentně dostatek pokory.

  Není pro člověka podstatné, co je. Podstatné pro něj je, čemu věří, že je. Takový je poté celý jeho svět a život. Můžete mne přesvědčovat, abych uvěřil něčemu jinému či dalšímu, ale nehanobte mi mou současnou víru ve svět, jaký pro mne je. Nerozumíte jí, jako já nerozumím té vaší. Nebojím se toho, že se mýlím a že třeba vy máte pravdu v tom, co je. Pokud váš Bůh bude chtít abych uvěřil, stane se tak.

  Zatím si to ale zjevně nepřeje :-)

 • 10. 8. 2014 13:21

  Věřící (neregistrovaný) ---.is.a.tor.exit.server.torland.is

  Já vám, všem toto čtoucím, Boha (jediného a nestvořeného, stvořitele všeho co znáte a jen si dokážete představit) nevnucuji. Já vás upozorňuji že přirozená lidská práva neuznáváte (proto nezapomeňte že ani desatero nám nezakazuje zabít v obraně nebo za zvláštních okolností, zakazuje nám pouze svévolně vraždit). A protože celé vaše jednání může být pod vlivem démonů (nemusíte být například schopen poznat pravdu, pochopit ji), dovolil jsem si vám připomenout že jak Otec tak vzkříšený Syn (Ježíš Kristus) mají nade vším stvořeným (tedy i satanem a jeho démony) úplnou autoritu, stačí opravdově požádat o pomoc (což sebou ale následně ponese nutnost se zcela a svobodně vydat).

  V dnešní době zkreslených evangelíí a nepravdy na každém kroku... nikdy nevíte kdy sevření vaší mysli (pokud je spoutána) pomine a vy si plně uvědomíte význam těchto slov.


  V rychlosti:

  Bůh (Stvořitel, Otec, Hospodin) vykonal dílo stvoření proto aby získal svobodné milující bytosti, které by s ním sdíleli společenství tehdy až tohoto stvoření (času - hlavní síla stvoření, kterou stvořitel použil k tomu aby vše uspořádal podle své vůle) nebude zapotřebí.

  Protože původní lidé (Adama a Eva), kteří hospodina rozpoznávali (protože své duchovní tělo vnímali a používali stejně jako své tělo fyzické) a byly s ním schopni mít společenství postihl trest za zradu, za to že byli svedeni satanem a jeho démony, jejich duchovní tělo zemřelo (rozpojilo se boží spojení mezí duší a duchem) a i veškeré jejich potomstvo bylo postiženo tímto dědičným hříchem (ano i démony zneužívaná pana Marie, což navíc potvrzuje i Bible).

  A přišla doba kdy satan (odpůrce), tedy ten anděl dříve nazývaný Lucifer, který se vzepřel boží vůli a spolu s asi 1/3 andělů (nyní nazývaných démoni) měl pohltit celý svět, aby bohu ukázal jak se v člověku zmýlil a člověka odvedl od poznání jeho stvořitele (to vše proto, že tomu tak Bůh dopustil protože to vyhovuje jeho záměru).
  Bůh seslal k lidem svého jednorozeného syna Ježíše Krista (počatého v Marii z Ducha Svatého, Duch Svatý - jakýsi průmět Boha do jeho díla Stvoření, Ducha zkoumajícího vše i hlubiny boží a zvěstujícího Pravdu, Ducha kterého Ježíš Kristus sesílá svým následníkům a lidem kteří se mu vydali, skrze něj řídí svoji Církev Kristovu a spravuje své království na zemi), přesně tak jak to vyjevil prorokům, přímo k tehdy božímu lidu - Izraelitům, který si celé generace hýčkal i je tvrdě zkoušel.

  Doba byla tehdy zlá, protože satan měl již téměř všechen boží lid ve své hrsti, ani proroci svého Mesiáše nerozpoznali, protože kázal co nechtěli slyšet. Je potřeba vědět že tehdy měl satan už už schlamstnout celý svět a Bůh nemohl nalézt nikoho (viz Ezechiel) kdo by se satanovi postavil (musíte to chápat tak že satan útočí na vašeho ducha, duchovní tělo, a tento útok může váš zachránce zmařit tak že Stvořitel/Otec vloží jeho ducha do cesty tomuto útoku, vloží ho do mezery). Přesně tohle tehdy podstoupil Ježíš Kristus, sám se postavil za veškeré lidstvo, satanův útok ustál a tím nás všechny vykoupil a spasil. Následně satan proti němu obrátil obyčejnou lidskou zlobu a lidé utýrali jeho fyzické tělo. Nicméně Ježíš byl vzkříšen, vydal další svědectví o svém Otci a vyučoval své učedníky o zákonitostech světa a života. Satan byl spolu s démony spoután tak aby již nebyli schopni vzít meč a jím vládnout i jinak (může vás zastrašovat, může vás ovládat skrze mocnosti a i vám ublížit, ale nemůže vám jen tak sám od sebe vzít život). Jeho učedníci pak sepsali slovo boží - Bibli (vše co si Otec přál aby lidé znali, aby věděli co příjde a mohli ho následovat). Následně Ježíš odešel zpět k Otci s tím, že pro nás přichystá království nebeské, kam půjde boží lid tehdy až stvoření nebude potřobné; on se tehdy vrátí, převezme zpět úplnou vládu nad svým královstvím a očistí zrno od plev.

  Celá Ježíšova oběť má hned několik rozměrů, které mohou pomoci tomu kdo mi úplně nerozuměl. Vše vede zdánlivě odlišně, ale vždy ke stejnému cíli...
  Je potřeba si uvědomit že Ježíš ani dnes není ochoten zasáhnout pokud budete obtěžováni zlými lidmi, nebo duchy zlých lidí (lze použít pomazání, kde olej nahrazuje Ježíšovu prolitou krev). Proč? Protože se prostě mohou svobodně obrátit. Ze stejného důvodu by nezasáhl proti té chátře která ho fyzicky umučila a satan to věděl. Za další by se dalo říci, že on Ježíš, živoucí Bůh na Zemi a současně člověk, spáchal proti Bohu z kterého vzešel a jehož je součástí mnohem větší hřích než kterýkoli jiný člověk, tím že ho (sám sebe) dovolil zabít. A co jiného může znamenat že byl vzkříšen, nežli to že smrt nemá nad ním moc tak jako nad ostatními smrtelníky, jeho autorita je větší, nebo se k němu otec sám přihlásil.

  A tak se naplnil Otcův záměr, dávno předkládaný prorokům. Vy byste teď měli pochopit, že Ježíš vás spasil a vykoupil, před Stvořitelem má na vás právo, jste jeho. Pokud příjmete jeho oběť za vás, svobodně se k němu přihlásíte jako ke svému pánovi a tedy se mu vydáte (ztratíte právo rozhodovat o svém životě a budete mu náležet a poslouchat ho) zbaví vás uvedeného dědičného hříchu a váš duch začne přinejmenším znovu růst a sílit (satan nahrazuje spojení mezi duší a duchem démony), obdržíte dary a určitou autoritu (například nad démony) abyste mohli vykonávat úkoly kterými vás Pán pověří (nemusí vás pověřit ničím).
  Ohledně toho vydání, přijmutí Ježíše Krista za pána - je to ono modláři bezmyšlenkovitě omílané slůvko "Ježíš Kristus můj PÁN a spasitel". Znamená to, že se mu svobodně vydáváte, ztrácíte nárok na sebe sama a patříte jemu, že jste ochotni stát se součástí Kristovi Církve zde na Zemi a pomáhat sparvovat jeho království boží zatímco on pracuje na království nebeském.
  Doba bude pro Křesťany (Kristovce) čím dál horší, žádné nesmyslné vytržení které hlásají americké církve. Ke konci časů bude satan opět propuštěn (proto jsem kdesi říkal že opravdu možná lidé uzří živého draka) a provede finální klam kterým svede témeř všechny a je předpovězeno že pokud by náš Otec ten čas nezkrátil tak by prý dokázal svést i vyvolené, jeho boží lid. Tehdy se Pán (Ježíš Kristus) vrátí, vykáže neprávoplatného krále a zahájí boží soud. Neví se přesně jaká ta doba bude, ani v Bibli není jednoznačně popsána (střezte se špatných překladů Biblí, zvláště těch moderních), ale není to potřeba, protože každý žijící vyvolený obdrží instrukce skrze Ducha Svatého.


  To jen velmi zhuštěně to nejpodstatnější pro pochopení. Je důležité abyste pochopili že evangelium (radostná zvěst, o božím záměru) se nesděluje proto aby lidé za každou cenu uvěřili v jediného a nestvořeného Boha, ale proto aby se mohli svobodně rozhodnout, proto aby vyvolení poznali Pravdu a mohli Stvořitele i sebe nalézt pokud o to budou stát. Bůh má rád stejně všechny své děti a zrovna tak i jeho Syn. Uvěřil li kdo v Syna, má skrze něj možnost poznat Otce. I Ježíš Kristus (Syn) má všechny Otcovy děti rád a ke všem bude stejně spravedlivý, třtiny nalomené nedolomí, ale ani lnu kouřícího neuhasí. Zároveň se však vydání němu netřeba bát, protože jak samotný hospodin ví co jeho děti potřebují a nebude je zbytečně trápit (útrapy lidu Izraelského, tehdy jediného národa božího, sloužili k prověření čistoty i k jejímu udržení, lidskou rasu tehdy opakovaně zaneřádili démoni, proto konec konců Bůh sáhl až k potopě a záchranil jen lidi kolem Noeho), zrovna tak Ježíš se přirovnává k dobrému pastýři který za své ovce život položí. Neznamená to ovšem že vyzkoušeni nebudete (ta práce kterou je třeba odvést je skutečná, i oběti, ale i radost - není to hra), ale uvažte že i té nebohé a dnes po smrti démony zneužité Marie se Bůh napřed zeptal zda s jeho záměrem přivést na svět Ježíše, božího syna, souhlasí (a taková to byla výjmečná žena že bez obav a zaváhání svolila, kdo z nás by toho byl schopen).

  Pokud si chcete obrázek o našem světě dovytvořit a nechcete, nebo nemůžete začít rovnou s Biblí tak zkuste právě zmíněný Příběh všech příběhů (skutečný příběh našeho světa) - http://odkrytepravdy.cz/pribeh-vsech-pribehu-skutecny-pribeh-naseho-sveta/

  Jen si ještě dovolím Pána (Ježíše Krista) poprosit: Pane spoutej prosím démony toho kdo četl tento příspěvek, tak aby nemohli škodit, vykaž je a uzavři vstupní brány. To vše proto aby vyvolení rozpoznali pravdu a mohli ji pochopit. Já vám žehnám a přeji vám nalézt pravdu blízkou vašemu srdci. Pokud někdo uvěřil a myslí že spatřil pravdu v tom co píši, ať zavčas požádá Ježíše Krista o ochranu (nemusíte se hned vydávat). Protože démonská svázanost, která vám normálně neumožňuje vidět pravdu a kterou mohl Pán díky mé prosbě odstranit nebude trvat věčně, ale docela krátkou dobu. Jen on vás může nadále ochránit a poskytnout vám případně další potřebný čas i jinou pomoc. Bůh, Otec, Stvořitel má moc i autoritu neomezenou, a můj Pán a svým způsobem bratr Ježíš Kristus jsou s Otcem jedno, i když Otec je větší.

 • 14. 3. 2015 23:32

  Jana (neregistrovaný) 91.199.207.---

  Cituji: V sousedních zemí jsou lidé trochu jiní( jak je vidět i ze zdejší diskuze(. Ať tu svobodu mají, když si jí zaslouží. U nás jsme k ní ještě nedozráli.

  ^ K rozhodnuti neockovat v me zkusenosti lide obvykle dospeji po te, kdyz se stane nejaky ockovaci pruser v radach jejich blizkych. Do te doby jsou to pouze "nejake zanedbatelna cisla" a "jeden z milionu" apod. Ja v CR neziju, a mezi temi "zasluhujicimi" lidmi zde za hranicemi CR a temi "nezasluhujicimi" v CR teda nevidim rozdil. Lidi, kteri takovy pruser nezazili, to proste vubec neresi, veri slepe oficialnimu nazoru a nechaji vse naockovat podle kalendare. Kdyz potom ale na vlastni oci uvidite, co se muze stat, tak se vam konecne otevrou oci. A to se deje kdekoliv, nejen v CR. A deje se to cim dal vic, protoze tech prusvihu pribyva - pravdepodobne proto, ze to co se do deti pichalo pred par desitkami let je kvantitativne nesrovnatelne s dneskem.
  Podle vas je asi idealni situace, kdy se "maminy" vubec na nic neptaji, a udelaji, co se jim rika. A ony to tak i delaji. Dokud se prave nestane ten pruser.

 • 23. 7. 2014 13:52

  Jiří (neregistrovaný) ---.p9.casablanca.cz

  Asi nemáte děti, které po hexavakcíně měly vysoké horečky a křeče. Pak je člověku dost úzko. Kdybych mohl mít výběr, děti bych nechal očkovat, ale ne najednou proti tolika nemocem, protože to s organizmem dost zacvičí. Jenže stát mi tuto svobodu nedává. Takovou svobodu mají pouze ti podle vás hlupáci v jiných zemích. Ať žije Č(SS)R, nositel míru a pokroku!

 • 23. 7. 2014 16:07

  Taky skoro doktor (neregistrovaný) 82.113.63.---

  Mám dítě dnes už dospělé. Nevím proč stojíte o to trápit dítě šesti injekcemi místo jedné. a navyšovat případné riziko postvakcinačních komplikací?

 • 25. 7. 2014 12:48

  Babocka (neregistrovaný) ---.net.upcbroadband.cz

  Po precteni Vasich komentaru mne napada jedine:

  It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).