Hlavní navigace

Český farmářský trh začíná. Od soboty v Klánovicích, Břežany a Počernice následují

4. 4. 2013

Sdílet

Osvědčené farmářské trhy, které se konají v Klánovicích, Dolních Břežanech a Dolních Počernicích pod hlavičkou jednoho pořadatele, zahajují letošní prodej. V sobotu 6. 4. 2013 otvírají České farmářské trhy letošní trhovou sezónu. Začne to trhem v Praze-Klánovicích, pokračuje se 10. 4. v Dolních Břežanech a 12. 4. v Dolních Počernicích. Dále pak každou sobotu, středu a pátek, jak jsou již návštěvníci zvyklí.

Osvědčené farmářské trhy, které se konají v Klánovicích, Dolních Břežanech a Dolních Počernicích pod hlavičkou jednoho pořadatele, zahajují letošní prodej.

V sobotu 6. 4. 2013 otvírají České farmářské trhy letošní trhovou sezónu. Začne to trhem v Praze-Klánovicích, pokračuje se 10. 4. v Dolních Břežanech a 12. 4. v Dolních Počernicích. Dále pak každou sobotu, středu a pátek, jak jsou již návštěvníci zvyklí.

Na webu trhů najdete vždy v předstihu zveřejněn seznam farmářů a prodejců, kteří potvrdili na daný trh svoji účast. „Začínáme 6. dubna 2013. Přijďte si nakoupit a na kus řeči, těšíme se na vás,“ zve návštěvníky organizátorka trhů Klára Svobodová.

Český farmářský trh

V současné době můžete navštívit  ČFT pravidelně každý týden na třech místech:

Připravili jsme pro vás:

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).