Hlavní navigace

České farmářské trhy od dubna pravidelně

2. 3. 2011

Sdílet

Trhy v Dolních Počernicích, Klánovicích a Dolních Břežanech pokračují podle loňského rozvrhu.  Již od 1. dubna nabídnou prodejci své zboží na Českých farmářských trzích na tradičních místech v Dolních Počernicích, Klánovicích a Dolních Břežanech. Letošní první trh se otevře v pátek 1. 4. ve 13 hodin v Dolních Počernicích. Dále se bude konat každý pátek od 13 do 18 hodin.

Trhy v Dolních Počernicích, Klánovicích a Dolních Břežanech pokračují podle loňského rozvrhu. 

Již od 1. dubna nabídnou prodejci své zboží na Českých farmářských trzích na tradičních místech v Dolních Počernicích, Klánovicích a Dolních Břežanech.

Letošní první trh se otevře v pátek 1. 4. ve 13 hodin v Dolních Počernicích. Dále se bude konat každý pátek od 13 do 18 hodin.

Hned následující den, tedy v sobotu 2. 4. v 8 hodin najdete své oblíbené prodejce v Klánovicích, dále vždy v sobotu od 8 do 12 hodin.

Ve středu 6. 4. začíná od 13 hodin prodej v Dolních Břežanech. Dále se tu trh bude konat každou středu od 13 do 18 hodin.

 „Počínaje těmito dny budou naše trhy opět pravidelně probíhat celou sezónu. Těšíme se na vás!“ vzkazují pořadatelky Hana Michopulu a Klára Svobodová.

Více o trzích:
Český farmářský trh – Dolní Počernice
Český farmářský trh – Klánovice
Český farmářský trh – Dolní Břežany

Vůbec první zemědělský trh s výhradně českou produkcí – farmářský trh u nás zorganizovaly na podzim roku 2009 v Praze–Klánovicích. „Byl to pokus. Nevěděly jsme, kolika lidem kromě nás ještě česká zelenina chybí,“ uvádějí na stránkách Českých farmářských trhů. „Hned po pár zkušebních sobotách bylo ale jasné, že takových zákazníků bude hodně. Trh se na světě zabydlel a nechtělo se mu skončit. A tak jsme se rozhodly v provozování pokračovat.“ Trhy se postupně rozrostly i na další místa.

„Značkou Českého farmářského trhu je, že prodáváme jen to, co samy považujeme za nejlepší,“ uvádějí pořadatelky, které veškeré zboží nejprve samy ochutnávají.

Přehled farmářských trhů na celý týden najdete vždy v pondělí na Vitalia.cz včetně plánů na jarní období.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).