Hlavní navigace

Češi jsou v sexu spokojení. Na délce penisu jim nesejde

6. 10. 2010

Sdílet

Češi a Češky se shodují v pohledu na to, co je důležité pro spokojený sexuální a partnerský život, informuje server Aktuálně.cz. Za nejdůležitější muži i ženy shodně považují psychickou pohodu, otevřenou komunikaci a sexuální soulad. Čtěte téma: Mně to jednou za měsíc nestačí! Nespokojena je se svým sexuálním životem stejně jako s partnerstvím čtvrtina lidí. Ukázal to výzkum obyvatel středního věku, který novinářům představil sexuolog Petr Weiss.

Češi a Češky se shodují v pohledu na to, co je důležité pro spokojený sexuální a partnerský život, informuje server Aktuálně.cz.

Za nejdůležitější muži i ženy shodně považují psychickou pohodu, otevřenou komunikaci a sexuální soulad.

Nespokojena je se svým sexuálním životem stejně jako s partnerstvím čtvrtina lidí. Ukázal to výzkum obyvatel středního věku, který novinářům představil sexuolog Petr Weiss.

„Naprostá většina je kupodivu velmi spokojena. Ve srovnání se světem lze říci, že Češi a Češky středního věku na tom nejsou tak špatně,“ řekl Weiss k závěrům reprezentativního anonymního výzkumu. Provedla ho agentura STEM/MARK pod vedením sexuologického ústavu. Dotazováno bylo 805 mužů a 800 žen ve věku 35 až 65 let.

Jako nejméně důležitou pro vztah muži i ženy shodně uváděli délku penisu. Průzkum ukázal, že většina mužů neví, jak dlouhý mají penis, nevědí to o nich ani jejich partnerky.

Celý článek najdete na serveru Aktuálně.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).