Hlavní navigace

Názor k článku Budeme nebožtíkům trhat zuby, aby nám tu nekazili vzduch? Tak určitě od Jejda, není to strejda - Ty jsi prostě jen jeden -píp- s kterým...

 • Článek je starý, nové názory již nelze přidávat.
 • 16. 1. 2015 11:11

  Jejda, není to strejda (neregistrovaný)

  Ty jsi prostě jen jeden -píp- s kterým není komunikace možná a hlavně je naprosto zbytečná.
  Vitalia by mi to slovo, označující nechytré, opět smazala. Pokud si ale myslíš, že nevím co píši (schválně jsem odlišil LD50 a nejnižší známé množství, abys mi to mohl vysvětlit) nebo se dokonce domníváš, že jsi nám poskytl jednu jedinou reálnou informaci... jen to potvrzuje mé pojmenovaní.
  Člověče, vždy jsi byl divný, ale rozebírat a dehonestovat něčí příspěvek (když se tak dívám ty spíše útočíš na mně) aniž bys uvedl cokoli hodnotného, nebo nedej bože na pravou míru korigoval ten, podle tebe, do očí bijící omyl...

  I tak jsem rád, že jsem se tu ztrapnil, kdo chce tak si názor udělá sám za sebe. Nejlépe pokud zjistí, že mnoho toho není běžně známo a pokud mu informace opravdu schází tak se je pokusí dohledat.

  Mimochodem lidi, ten jód jsem nezmínil pro nic za nic. Je to jeden z důležitých kovů, dalším je například selen, schopných eliminovat množství vázných těžkých kovů (i rtuti).
  Například při pravidelném užívání více než 50 mg anorganického jódu denně a bez efektivního odvádění uvolněných těžkých kovů, byste po určité době zaznamenaly důsledky nepříjemné re-toxikace. Proto také některé detoxikační protokoly fungují tak, že se nejprve očistí mezibuněčný prostor, který je pak schopen částečně a dočasně sloužit jako úložiště pro těžké kovy vypuzené z nitra buněk, pro oba "druhy" detoxikace (nitro buněk, mezibuněčný prostor) se přitom mohou používat rozlišné postupy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).