Hlavní navigace

Bosch Fresh Festival nabídne krom Pohlreicha i žáby

6. 5. 2016

Sdílet

 Autor: Bosch Fresh Festival
Bosch Fresh Festival se letos uskuteční rovnou ve čtyřech městech. Už zítra začne velká kulinářská show v Brně, následovat bude Plzeň, Pardubice a nakonec Praha. Co všechno vás čeká?

Už zítra začne v Brně největší kulinářský festival Bosch Fresh Festival, který až do června bude navštěvovat čtyři města v České republice. Dorazí do Brna, Plzně, Pardubic a Prahy. Velká kulinářská show se odehraje během čtyř víkendů a nabídne to nejlepší z klasické, molekulární nebo extrémní kuchyně. Těšit se můžete na nevšední gastronomii, živou show pod vedením věhlasných šéfkuchařů, i soutěž o restauraci regionu.

O kvalitní gastronomii se postará i Zdeněk Pohlreich

Pakliže jste na festivalu byli loni, buďte si jistí, že zážitek letos nebude stejný, už jen proto, že bude na festivalu řada novinek. Čeká vás pódium, které bude věnováno pražení kávy a kromě hlavního pódia s bohatým programem, kde vystoupí kuchařská esa jako Zdeněk Pohlreich, Roman Vaněk, Marcel Ihnačák nebo Oldřich Sahajdák, se budete moci těšit na workshop stage, kde budete s některou z kuchařských hvězd sami vařit rozmanité speciality.

Pro gurmánské nadšence bude připravena molekulární kuchyně, extrémní catering nebo svět entomofágie – neboli pojídání hmyzu, který je nazýván surovinou třetího tisíciletí. Mimo jiné poznáte a ochutnáte kuchařské umění zahraniční gastronomie. Představí se syrská, thajská nebo japonská kulinařina od opravdových mistrů svého oboru. „Na letošním festivalu, který se koná již pošesté, se představí skvělé kuchařské show s řadou osobností spojených se špičkovou gastronomií. Pro návštěvníky je připravena celá řada opravdových gurmánských zážitků v příjemném venkovním prostředí plném zeleně. Show a doprovodné programy festivalu jsou určeny všem věkovým kategoriím a my věříme, že se víkendové festivaly stanou inspirací pro domácí kuchařské experimenty návštěvníků,“ říká Martin Nauš, pořadatel Bosch Fresh Festivalu.

Termíny jednotlivých festivalů:

  • Brno: 7. až 8. května 2016
  • Plzeň: 20. až 22. května 2016
  • Pardubice: 18. až 19. června 2016
  • Praha: 25. až 26. června 2016

Zdroj: TZ Bosch Fresh Festival

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).