Hlavní navigace

Bezbolestná liposukce se slevou 50 %

25. 10. 2010

Sdílet

Komerční sdělení: KupDnes.cz – portál pro tzv. skupinové nakupování – nabízí v aktuální nabídce bezbolestnou neinvazivní liposukci – a to s 50% slevou! Sportujete, pečujete o sebe, ale stejně by vaše tělo sneslo drobné vylepšení? Náš sesterský server KupDnes.cz dnes nabízí bezbolestnou neinvazivní liposukci se slevou 50 %. Pokud o tomto zákroku uvažujete, máte dnes šanci si ho zkusit za velice příjemnou cenu.

Komerční sdělení: KupDnes.cz – portál pro tzv. skupinové nakupování – nabízí v aktuální nabídce bezbolestnou neinvazivní liposukci  – a to s 50% slevou!

Sportujete, pečujete o sebe, ale stejně by vaše tělo sneslo drobné vylepšení? Náš sesterský server KupDnes.cz dnes nabízí bezbolestnou neinvazivní liposukci se slevou 50 %. Pokud o tomto zákroku uvažujete, máte dnes šanci si ho zkusit za velice příjemnou cenu.

Ultrazvuková kavitace je nová metoda neinvazivní liposukce. Slouží k odbourání tukových ložisek nebo k redukci celulitidy, a to tak, aby nedošlo k jakémukoliv poškození integrity kůže. Tato metoda je díky tomu zcela bezbolestná, rychlá a přitom velmi efektivní. 

Kavitace je proces, při kterém ultrazvuková vlna vytváří v tukové buňce mikrobubliny, které se postupně zvětšují a jsou velmi nestabilní, dochází k jejich implozi (zhroucení dovnitř) a k narušení integrity tukové buňky. Narušená tuková buňka se nakonec rozpadá a uvolňuje se tuk.

Více informací na KupDnes.cz.

Autor článku

Všeobecné dotazy, připomínky a tipy směřujte na adresu redakce@vitalia.cz.

Tiskové zprávy zasílejte na e-mail press@vitalia.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).