Hlavní navigace

Názor k článku Autismus – vakcíny, nebo hormony? od Nějaký Nick - Tady máte čtivé, tedy ne odborné, vyjádření toxikologa...

 • 15. 6. 2014 13:12

  Nějaký Nick (neregistrovaný) 176.10.100.---

  Tady máte čtivé, tedy ne odborné, vyjádření toxikologa ke hliníku.

  http://www.vlastnihlavou.cz/ockovani-jako-manipulativni-ideologie/

  P.S.
  Ale byl bych opravdu rád kdyby ostatní čtenáři pochopili moji logiku a probrali se konečně.

  Vy jako zastánce názoru, že děti nemají nárok na péči svých rodičů a tedy zřejmě vyznavatel nějaké pitomé úmluvy o právech dítěte (která byla patrně odjakživa psána s nekalými úmysly) která děti označuje za státní majetek a jen dočasně svěřené do péče svých rodičů, i přesto že sem tam dáváte rady jak své děti chránit, nám chcete namluvit že je nějak pro nás přínosné vaše bádání o věcech které jsou pro nás nepodstatné protože jsme byly v očích vaších a státu, výše uvedeným způsobem, zbaveni možnosti rozhodovat se svobodně? Navíc bádáte celá desetiletí stále o stejných kokotinách, když ta část světa kterou neuznáváte je se svým poznáním (ověřeným empirickým pozorováním) dávno jinde a navíc má status svobody dávno vyjasněný ve smyslu že svobodu jednotlivce uznává?

  Dejte mi písemný souhlas že souhlasíte s mým experimentem, který ovšem na sobě uskutečníte, a já vám pošlu návod jak ze sebe tak během jednoho dne udělat nemyslící zobie, možná i hromadu rosolu, pomocí intramuskulárně podaného hliníku!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).