Hlavní navigace

Názor k článku Autismus – vakcíny, nebo hormony? od Nějaký Nick - Nepřipadejte si jako zlý a zbytečný člověk. To...

 • 13. 6. 2014 10:16

  Nějaký Nick (neregistrovaný) ---.compute.is-1.greenqloud.com

  Nepřipadejte si jako zlý a zbytečný člověk. To jsem neřekl.

  Co se týká vašeho zisku a toho co vás živí... Měl jsem na mysli vše; jak vaši lékařskou praxi, tak vaše spojení s Unicefem, tak články. Nepodezřívám vás že tyto články jsou váš hlavní příjem.
  Vy to možná ani nevidíte, nebyl byste první ani poslední, ale prostě svět který si vytváříte a akceptujete (přinejmenším se s ním veřejně ztotožňujete) vám pravděpodobně neumožňuje chovat se jinak. Ale je to vše jen vaše volba, pro kterou jste se (podle mne svobodně) rozhodl.

  Já proti lidem, kteří se rozhodnou očkovat nic nemám. Klidně jim poskytujte informace a názory. Vše co se rozhodnou učinit je ale opět jejich svobodná voba, i kdyby se mílili a své dítě měli například svým rozhodnutím poškodit.

  Jestli můžete, odpovězte mi prosím na otázku: Schvalujete nebo neschvalujete, že lidé mají rozhodovat o očkování sebe samých, případně i svých nezletilých dětí či rodiných příslušníků (nejsou-li takového rozhodnutí momentálně schopní)?

  To že dáváte návody jak se vyhnout a využít děr v systému ještě vůbec nevypovídá o vašem přesvědčení co že je to správné, ani ctění svobody člověka.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).