Hlavní navigace

Názor k článku Autismus – vakcíny, nebo hormony? od Člověk svobodné vůle - Myslím, že vaše úvahy v článku jsou sice...

 • 13. 6. 2014 1:07

  Člověk svobodné vůle (neregistrovaný) ---.enn.lu

  Myslím, že vaše úvahy v článku jsou sice správné, ale když už jste nakousl CNS...

  Co se stane s člověkem jehož buňky mozku a CNS budou přinuceny přijmout hliník? Pokud je dítě a stále se vyvíjí odnese tou autismem, pokud jde o dospělého a již vyvinutého člověka odnese to alzhaimerem!

  Je to známý a mnohokrát prověřený jev, k němuž může dojít i spontáně (například díky nevhodné stravě v nevhodné životní situaci) a lidé zabývající se detoxikací by vám o tom řekli jistě více. Já jsem se na to snažil upozornit ve článku kolem koriandru, který prokazatelně má schopnost tento kanál pro dopravu neurotoxinů (oběma směry) otevřít.

  **

  Druhou, odlišnou věcí je, že otázka by také měla znít? Pokud je například matka sama intoxikována neurotoxinem (nějak se ten hliník do dítěte dostat musel a ten je myslím již prokázaný), jak se její tělo zachová? Jak se zachová při existenci plodu holčičky, jak chlace?
  To je jen malá ukázka otázek. Podle mne jsou vaše otázky a směry pro dedukci příliš přímočaré a primitivní. Člověk i svět jsou mnohem složitější a možné je v podstě vše. Hloubání nad problémem způsobem který jste zvolil je naprosto k ničemu, pro zlepšení kvality života lidí je kontraproduktivní. Normální člověk sebe ani své děti zaočkovat nedá.

  Myslím, že ani v budoucnu (po zkušenosti z dnešní současnosti) žádný normální člověk nemůže na takový zásah přistoupit ani kdyby již vakcíny žádné přídavné látky neobsahovali.

  **

  A neodpustím si ještě svůj názor na současný stav a na to jaký by měli všichni lidé žijící na světě zaujímat proti jakékoli (kohokoli) zvůli postoj...
  Vždy, i dnes, by mělo být normální žádnou zvrácenou pokutu státu neplatit a případné vymahače a buzeratéry ztrestat na zdraví, finančně, v krajním případě i na životě. Pochopitelně je třeba trvat na svých právech i před státem, tedy žádné podporování takového státu který vám nevyhovuje (stát je tu pro vás, ne vy pro něj) a pokud to nepomůže stát rovnou rozpustit. Nebo jste jen dojné krávy a nemyslící otroci, prostě hovada patřící státu?

  Je mi jasné, že tohle je trochu mimo, rozohnil jsem se, ale je to vše způsobeno pane Vavrečka vaším zbytečným směrem odvádějícím pozornost od toho opravdu podstatného. Svobody. Vy jste si zvolil za téma očkování, tedy přinejmenším svobody v očkování.
  Já vám váš honorář za další (pro mne zbytečné) informace brát nechci (o jednoho více nebo méně), ale nejste společnosti tak přínosný jak si mnozí vaši čitatelé myslí a na to se právě snažím tímto nesourodým textem poukázat. Vy nekráčíte vpřed, vy se motáte v kruhu který vás živí.

  Pro mne je například všechna tato tématika jen zahnívající a nezajímavá mrtvola. Já prostě takové problémy neočekávám, protože neočkuji. Pokud mne stát jakkoli začne buzerovat a donutí mne se vypořádat s hrozbou nebo tlakem (normálně úplně ignoruji výzvy a pokuty v tomto směru) uplatním minimálně výše popsaná opatření přirozeně bránící moji svobodu, majetek, důstojnost před sebou samým. Takže vám radím pitomečkové v různých komisích, lékaři, úředníčci či snad přímo soudcové nařizující exekuce (v krajním případě): dobře uvažte do čeho se pouštíte.
  Nařiďte a vykonejte násilné očkování a zaručuji že do každého z vás napumpuji na kg hmotnosti (snad máte představu o hmotnosti dítěte a množství vakcíny) 3x množství stejných škodlivin. V případě selhání těla, ale minimálně tolik škodlivin aby u vás došlo ke stejnému nebo ekvivalentnímu selhání těla.

  Protože situace houstne (i s přístupem paní Marksové, ale je patrně jedno kdo kolik zla přinese, protože prostě doba kance je asi blízko a těžko říci jak dlouho bude trvat než nastane konec úplný), jsem ochoten zajít ještě dál (abyste si konečně uvědomili že Pán Bůh vám nademnou žádnou moc nedal) a zničit ještě i vaši vlastní krev (pokud nějakou máte, mnozí škůdci se ukazují být v poslední době bezdětní).

  Tohle vše jsem neměl v úmyslu vůbec psát. Ale prostě jedna myšlenka evokuje druhou, a já mám svůj postoj již dávno ukotvený a svědomí čisté, duše se proti takovéto uvedené obraně nebouří... Dokonce ani proti preventivnímu zásahu, při větším počtu podobně smýšlejích, proti zvůli "státu" (to že bude někdy konec, neznamená že budu rezignovat žít život jaký si zasloužím a na jaký mám od Boha právo). Když již neprosadit svobodu úplnou (tolik svobodomyslných a ochotných riskovat) tak alespoň udělat dostatečný zastrašovací humbuk když se vás "někdo" snaží trávit jako krysy... Podívejte jak nesvobodný a fašistický je zbytek Evropy, a přesto na povinném očkování netrvá, jen někde lidi šikanuje stát skrze školky, školy (podobně jak se to ve velkém chystají rozjet u nás, akorát je tu navíc ta jakoby "povinnost")...

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).