Hlavní navigace

Značka Fixoni na českém trhu

[Tisková zpráva] Hledáte pro svá dítka oblečení, které budou s radostí nosit a oblékat? Zároveň toužíte po tom, aby vás jako noční můra nestrašila hromada špinavého prádla se speciální údržbou? Pak vás jistě zaujme kolekce dánské značky Fixoni, která právě vstupuje na náš trh.

Sdílet

Fixoni oblečení 1
Fixoni oblečení 2

Fixoni patří ve Skandinávii v oblasti dětského odívání mezi značky s největší důvěrou.
Klade zvláštní důraz především na pohodlnost a trvanlivost oblečení. Přitom poměr kvality a ceny zůstává více než uspokojivý.
Kolekce se vyznačují barevným designem, typickým pro oblečení ze Skandinávie, a jsou rozčleněny do čtyř kategorií.

Little Bee – předčasně narození
Zvláštní velikostní kategorií, která je mnohdy opomíjena, je řada pro nedonošeňátka­.U Fixoni začíná již na velikosti 32. Vždyť právě tito drobečci si zaslouží ten nejlepší start. Oblečení je vyrobeno z organické bavlny a nabízí praktické zapínání, aby bylo pro dítě pohodlné.

New Born – novorozenci
Toto je řada, která připravila maličkým hebké přijetí na svět. Všechny výrobky jsou z měkkých materiálů a zaručující příjemné nošení. Hlavní myšlenkou je pohodlné oblečení pro děti ve věku 0–9 měsíců, které má styl a praktický design.

Toddler – batolata
„Děti musí zůstat dětmi“ – je hlavní motto řady pro malé rošťáky a malé slečny. Nabídka oblečení z této kategorie jim to umožňuje. Je vyvedena ve veselých barvách a s designem plným fantazie. Potisk oblečení je roztomilý, hravý a jednoduchý. Blízký dětskému ztvárnění věcí kolem nás. Střihy oblečení a vysoká kvalita materiálů dává dětem svobodu zůstat v neustálém pohybu.

Nightwear and underwear – pyžama a spodní prádlo
Oblečení této řady je vyrobeno s ohledem na to, že bude nošeno a práno nesčetněkrát. Zachovává si svou měkkost a fazónu. Právě u této řady je na kvalitu a nezávadnost materiálů kladen zvláštní důraz.

Fixoni – to je především funkčnost, pohodlnost a trvanlivost.
Pokud chcete, aby se Vaše děti oblékaly podle trendů a zároveň se cítily pohodlně při svých hrách, jistě si Fixoni také velmi brzy oblíbíte .
Svého prodejce si najděte na www.fixoni.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).