Hlavní navigace

Zdravé spaní našich dětí

[Tisková zpráva] Klinmam, tradiční výrobce lůžkovin v České republice, myslí ve své kolekci i na ty nejmenší. Pro klidný spánek našich dětí vytvořil kolekci dětských přikrývek a polštářů, které splňují vysoké hygienické standardy a utváří příjemné prostředí v lůžku.

Sdílet

Dětské lůžkoviny Klinmam jsou vyrobeny z pečlivě vybraných zdravotně nezávadných materiálů, které zaručují maximální ochranu před mikroorganismy a udržují vysokou hygienu v lůžku. Lůžkoviny splňují přísné mezinárodní normy pro ekologii textilu a jsou nositeli mezinárodní pečeti kvality Öko-tex Standard 100, který zaručuje zdravotní nezávadnost produktů.

Klinmam nabízí standardně dvě soupravy v dětských rozměrech – přikrývka 90×135 cm, polštář 40×60 cm. Komfort v čisté bavlně nabízí Klinmam COTTON BABY, který je vyroben ze 100% bavlněné tkaniny příjemné na dotek. Možnost praní na 95°C a tím i vysoký hygienický standard zajišťuje souprava Klinmam SANIT BABY.

Přikrývky jsou plněny značkovými vlákny Fillwell® HCS, které jsou odolné vůči mikroorganismům. Polštáře zajišťují pohodlnou oporu hlavy dítěte, díky směsi polyesterových kuliček a polyuretanových tyčinek, které zajišťují jejich pružnost a měkkost.

Lůžkoviny do dětské postýlky nemusíte vybírat pouze ze standardní nabídky. Volit můžete jakoukoli variantu z kolekce Klinmam, která nabízí možnost zhotovení rozměrů přikrývky na míru podle vašeho přání.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).