Hlavní navigace

Zdravá záda - Protahovací cvičení, rozhýbání, posílení, relaxace

[Tisková zpráva] V edici Zdraví & životní styl nakladatelství Grada vychází novinka pro vaše Zdravá záda.

Sdílet

V publikaci s podtitulem Protahovací cvičení, rozhýbání, posílení, relaxace najdete tipy na rychlá cvičení na záda, šíji a ramena.

Rychlá cvičení pro zdravá záda jsou krátká, ale efektivní cvičení, která cíleně posilují zádové svalstvo. Časová náročnost je minimální: Pro prevenci a mírnění bolestí stačí už 10 minut denně. Pomocí rychlých cvičení pro zdravá záda na každý den a pro dosažení speciálních tréninkových cílů můžete snadno sestavit svůj vlastní cvičební program.

Čtěte téma: Bolesti zad: Jak se jich zbavit?

Zbavit se bolestí zad není vůbec jednoduché a rozhodně to není natrvalo. Nicméně cvičitelka Petra Ménová nám poradí, jak na to.

Autor knihy Dieter Grabbe je jedním z významných německých odborníků v oblasti fitness a wellness, je považován za jednoho z nejúspěšnějších autorů v tomto oboru. V rámci svého celostního přístupu se zabývá dalším rozvojem a optimalizací pohybových forem s použitím nejnovějších trendů.

Kromě toho vede četné semináře a vzdělávací kurzy. K jeho zákazníkům patří velké podniky, prominentní osobnosti a profesionální sportovci. Jeho inovativní koncepce nacházejí pozornost velkých médií, mimo jiné vystupuje jako trenér i v televizi. Po celý život ho fascinuje pohyb a jeho cílem je zvýšení kvality života. 

http://www.gra­da.cz/zdrava-zada_5796/kni­ha/katalog/

Čtěte téma: Sezení na míči zádům neprospívá!

Máte-li gymnastický míč, cvičte na něm, hopsejte si, válejte se po něm, ale rozhodně ho nepovažujte za židli!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).