Hlavní navigace

Webové stránky Babyonline slaví čtvrté narozeniny

[Tisková zpráva] (Babyonline.cz) Skoro ke všem věcem existují návody na použití. Jen k dětem ne. Proto se jedna máma, které chyběly informace, před čtyřmi lety rozhodla založit webové stránky pro mámy právě s „návody na použití pro dítě ve všech situacích.“

Sdílet

Člověk nemusí být zrovna přepečlivý pedant, aby došel k závěru, že chce o děti pečovat co nejlépe. Když si pořídíte nový mixér, kupujete nové auto, minimálně si přečtete návod nebo se zeptáte v servisu, jak se hýbe se stěračem a kde jsou blinkry.

A pokud nejste diletant a děti jsou pro Vás jednou z nejvyšších hodnot, potřebujete k jejich péči „kvalitní příručku“. A ta mi opravdu scházela,“ říká Jana Martincová, zakladatelka webu Babyonline.cz.

Poslední kapkou pro ni bylo, když si na tehdy snad jediných stránkách pro rodiče přečetla, že lék proti horečce se miminku aplikuje tak, že se nakape na špičku prstu a vloží dítěti do úst.

Tehdy jsem naznala, že pokud se mají mé děti vyvíjet zdárně, budu si muset informace zajistit sama. A rozhodla jsem se získané informace zdarma poskytnout ostatním,“ uvádí.

Web nyní oslavil čtvrté narozeniny, má třicet tisíc registrovaných čtenářů a nově se pustil i do vydávání knih. Například si tu můžete objednat knihu, která pomůže vašemu potomkovi vysvětlit, jak přišel na svět. A to bez cenzury.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).