Hlavní navigace

Trpíte alergiemi a toužíte po klidném spánku? Zkuste vyvařovací lůžkoviny

[Tisková zpráva] Zatočte s nezvanými hosty. Klinmam Wellness vám nabízí lůžkoviny z vyvařovacího programu, které jsou vysoce odolné vůči mikroorganismům a lze je prát až na 95 °C.

Sdílet

Přikrývky kolekce Klinmam z vyvařovacího programu splňují požadavky, které jsou v dnešní době na lůžkoviny kladeny. Jsou lehké, splývavé, udržují stálou teplotu v lůžku a dokáží člověka obejmout a vytvořit iluzi „duchny“.  Důraz je kladen i na náplň přikrývek. V dnešní době jsou nejběžnější dutá vlákna, vzhledem ke svým výjimečným vlastnostem. V náplni přikrývek z vyvařovacího programu jsou použita vlákna Fillwell ® HCS s výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a vysokou odolností vůči mikroorganismům.

Přečtěte si: Vyspěte se dorůžova

Exklusivní a jedinečnou přikrývku této řady představuje Klinmam Comfort, která nabízí variabilní hřejivost. Každá strana přikrývky je odlišně materiálově upravena a rozlišena tak pro chladné a teplé období.

Luxusní saténovou úpravu nabízí přikrývka Klinmam Family, která je charakteristická materiálovou stálostí a vysokým komfortem.

Kolekci doplňuje přikrývka Klinmam Czech, která je již 11 let oceňována značkou kvality Czech Made. Přikrývka, která je velmi využívaná nejen v domácnostech, ale i zdravotnických a ubytovacích zařízeních, vyniká vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, vysokou životností a materiálovou stálostí.

Všechny výrobky jsou oceněny mezinárodním certifikátem ekologie textilu ÖKO – TEX Standard 100, který zaručuje zdravotní nezávadnost produktů a šetrnost k životnímu prostředí.

Přikrývky Klinmam Wellness jsou dodávány buď samostatně nebo se zipovým polštářem se snímatelným, samostatně pratelným obalem. Polštáře se vyznačují pružností, měkkostí a tvarovou stálostí.

Přikrývky jsou dodávány ve standardních rozměrech 135×200 cm, 135×220 cm, 200×220 cm, standardní rozměry polštářů jsou 50×70 cm a 70×90 cm.

Trápí vás alergie?

Přečtěte si o nemoci…


Společnost KLINMAM czech oslaví v příštím roce 20 let svého působení na trhu. Celou dobu své existence se zaměřuje na moderní kulturu spaní, která do ložnic přináší novou kvalitu, založenou především na komfortu, příjemných pocitových vjemech a vysoké hygieně. To je zásluhou vhodně zvolených materiálů s jedinečnými užitnými vlastnostmi a jejich profesionálního zpracování.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).