Hlavní navigace

Vlasy, nehty, kůže – co jim pomůže?

[Tisková zpráva] (MedPharma) Trápí vás poničené, mdlé vlasy bez života, lámavé nehty a suchá pokožka? Nevěšte hlavu a podpořte svou krásu zevnitř.

Sdílet

Kvalita našich vlasů a nehtů se s rostoucím věkem přirozeně snižuje. Nemusíte si vlasy ani drasticky barvit, podstupovat trvalou či zapomínat na ochranu rukou při úklidu, stačí slunné léto, mrazivá zima, špatná péče či hormonální změny po porodu, aby se jejich stav výrazně zhoršil. K tomu je potřeba přičíst i mnoho dalších negativních faktorů, jako je znečištěné životní prostředí, stres či vysušování a namáhání vlasů při jejich fénování. A tak saháme po nejrůznějších šamponech, maskách a vyživujících sérech, které nám pomáhají vlasy nebo nehty uzdravit.

Existuje však i alternativní, velmi účinné řešení, jak jim vrátit život: pomoci vlasům a nehtům „zevnitř“. Mírná úprava jídelníčku a doplnění stravy o vitamíny a další prvky nezbytné pro správný růst vlasů dokáže doslova zázraky. Společnost MedPharma proto pro ženy vyvinula speciální produkt Vlasy, kůže, nehty, který má pozitivní účinky právě na zdravý vzhled vlasů, nehtů a kůže poskytuje jim správnou výživu a napomáhá zlepšit a udržovat jejich stav.

Přípravek narozdíl od kosmetiky působí zevnitř, jeho účinek je tedy při pravidelném užívání dlouhodobý. Vlasy, kůže, nehty lze tedy doporučit jako velmi vhodnou pomoc při prevenci vzniku poruch funkce kůže, nehtů i růstu vlasů. Tedy všem ženám, které chtějí mít krásné, hebké a zářivé vlasy, pěstěnou pleť a zdravé nehty.

Základem tohoto preparátu je unikátní kombinace vitamínů, minerálů, stopových prvků a přírodních výtažků, které blahodárně působí na růst a kvalitu vlasů, nehtů a kožních buněk. Navíc obsah antioxidantů napomáhá chránit lidský organizmus před nepříznivými vlivy životního prostředí. 

Doplněk stravy Vlasy, kůže, nehty  si můžete zakoupit na www.medpharma­.info za 168,– Kč nebo v jakékoli lékárně. Balení obsahuje 60 tablet + 7 navíc zdarma (dávkování 2 tablety 1× denně).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).