Hlavní navigace

Veletrhy Outdoor Expo, Lodě a Karavany, Petrův Zdar v PVA Letňany

[Tisková zpráva] Jaro začíná sportem! Výstaviště v Letňanech otevře své brány sportovním příznivcům, milovníkům krásných lodí, sportovních letadel, karavanů, outdooru, rybaření a mnoho dalšího ze volnočasových aktivit.

Sdílet

Dovolte nám abychom Vám představili souběh jarních sportovních veletrhů, který proběhne ve dnech 12. – 14.3.2010 v Praž­ském veletržním areálu Letňany.

Tento souběh vznikl rozdělením tradičního sportovního veletrhu Sport Prague, který tak dal možnost vzniknout oborově účelnějším výstavám a veletrhům. Projekt Sport Prague jako takový je pro rok 2010 pozastaven. Outdoor expo, Lodě a Karavany, Aviatic expo se stává zajímavým jarním souběhem sportovně zaměřených veletrhů. Představí se více jak 100 vystavovatelů z oblasti volnočasových aktivit, sportu, a individuální turistiky. Tento rok se na ploše více jak 10.000 m2 představí vystavovatelé z České republiky, Lotyšska, a Spolkové republiky Německo.

Nově v branách letňanského výstaviště rádi přivítáme také příznivce rybaření, neboť se nám podařilo přesunou tradiční rybářský veletrh Petrův Zdar do PVA Letňany, jedná se o 3. ročník výstavy rybaření a potřeb pro rybáře.

Lodě a karavany, tradiční mezinárodní výstava lodí, karavanů a vodních sportů. Pro zájemce o lodě, karavany a dovolenou je připravena bohatá nabídka karavanů a obytných vozů, dále široké možnosti v oblasti koupě lodi, Outdoor Expo, nový projekt, který vznikl právě rozdělením Sport Prague, jedná se o výstavu potřeb pro horolezce, outdoorové turistiky, stanů, spacích pytlů, dále se návštěvníci mohou těšit na zajímavé potřeby pro alternativní turistiku a načerpat nové možnosti v oblasti aktivního odpočinku.

Aviatic Expo, jedná se o druhý ročník výstavy letadel, sportovních letadel a létání, návštěvníci se mohou těšit na sportovní letouny, ultra-lighty, vrtulníky. Na přilehlém letišti se budou moci zájemci proletět v letadle a poznat Prahu z ptačí perspektivy.

V rámci doprovodného programu si Český horolezecký svaz připravil pro návštěvníky lezeckou stěnu a v sobotu 13.3. se bude konat přednáška zaměřená na prezentaci úspěchů právě Českého horolezeckého svazu. Další zajímavou akcí je přednáška o stavbě repliky plachetnice La Grace z 18. století. Tato plachetnice je unikátní ze dvou důvodů. Jde o první českou plachetnici, kde se budou v námořních dovednostech zdokonalovat mladí zájemci o tento krásný pohodový a adrenalinový sport.

Pořadatel: Terinvest spol. s. r. o

Termín konání: 12 – 14.3.2010

Místo konání: Pražský veletržní areál Letňany

Otevírací doba: 10:00 – 18:00

Více informaci na: http://www.te­rinvest.com

Kontakt:

Jakub Špaček

724 612 075

Terinvest spol. s.r.o.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).