Hlavní navigace

V blanenské nemocnici odstraňují pacientkám i dvojité brady

[Tisková zpráva] Estetické zákroky v blanenské nemocnici rozšiřují svůj seznam o neinvazivní způsob liposukce, která dokáže odstranit tuky nejen v klasických problémových partiích, ale zároveň pomáhá formovat i méně obvyklá místa na těle. Mezi ženami si oblibu našel především kosmetický zákrok, při kterém dochází k odstranění dvojité brady.

Sdílet

„Kromě břicha, hýždí a stehen si ženy nechávají tvarovat také paže a podbradek. To jsou části těla, která jsou po celý rok neustále na očích, a zároveň jde o takové partie, které lze jen velice těžko vytvarovat vlastními silami,“ přibližuje stále častější přání klientek primář kožního oddělení blanenské nemocnice Lubomír Novotný.

Kožní oddělení nemocnice v Blansku, pod které spadá i estetická medicína, si proto pořídila nejmodernější přístroje. Ty umožňují nabídnout klientům kombinaci finančně přijatelných metod formování postavy. „Nejvhodnější je kombinace všech tří metod v pěti až deseti opakováních, podle individuálních požadavků na redukci. Na oddělení využíváme ultrazvukovou a radiofrekvenční lipolýzu s následnou manuální a přístrojovou lymfodrenáží,“ doplňuje primář Novotný.

Speciál Silikozy.cz

Nejen liposukce, ale i zvětšování, zmenšování, nebo formování prsou vede čím dál tím víc žen pod skalpel chirurga. 

Obléknout staré džíny je nejlepší dárek

Liposukce totiž už zdaleka nepatří mezi služby, které si mohou dovolit pouze lidé s nadprůměrnými příjmy. Kombinaci různých forem neinvazivního hubnutí si může dnes dovolit prakticky každý. „Procedury jsou nebolestivé a nevyžadují žádná předchozí ani následná omezení, protože jsou velice šetrné. Je to srovnatelné s klasickým kosmetickým ošetřením, na které se po určité době ženy znovu vrací,“ popisuje revoluční metodu hubnutí v blanenské nemocnici primář Novotný.

Podle průzkumů ženám dopnutí starých džín zvedne hladinu endorfinu rychleji, než hodina v posilovně. Proto to jsou především ony, které plní ambulance estetických lékařů. Muži si nechávají odstraňovat podkožní tuk a tvarovat problémové partie mnohem méně často. „Většinou, když k nám přijde muž, tak chce udělat radost své ženě nebo partnerce a zákrok ji zaplatí. Nebo rovnou koupí poukaz na zkrášlující procedury jako dárek,“ zakončuje primář Novotný.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).