Hlavní navigace

Uvědom si svůj strach a překonej ho

[Tisková zpráva] Nakladatelství Grada informuje o knižní novince „Uvědom si svůj strach a překonej ho“. Jak proměnit strach, nerozhodnost a zlost v sílu, akci a lásku.

Sdílet

Bojíte se udělat důležitá rozhodnutí? Požádat o zvýšení platu? Odejít z neuspokojivého vztahu? Čelit budoucnosti? Ať už máte obavy z čehokoli, tato kniha vám pomůže jim porozumět a vypořádat se s nimi jednou provždy. Naleznete v ní techniky a způsoby, které již pomohly bezpočtu lidem svůj vnitřní strach ovládnout a posunout se v životě kupředu. V tomto neocenitelném průvodci psaném s porozuměním i humorem zjistíte, čeho a proč se bojíte, jak se proměnit z oběti do tvůrce svého života, jak se bez obav rozhodovat, jak se zbavit negativních myšlenek a prožít smysluplný a naplňující život. Už nebudete svět chápat jako místo, které vám způsobuje bolest, paralyzuje vás a uvádí do depresí, ale jako místo plné síly, energie a vzrušení.

Autor: Jeffers Susan
Počet stran: 208
Prodejní cena: 229 Kč

Více informací: www.grada.cz

Čtěte také: Jsem rodič. Mám permanentní strach. 

Opravdu žijeme v tak nebezpečné době? Nebo jsme bezpečností svých dětí jen víc posedlí než dřív? Milujeme děti tím víc, čím víc je hlídáme a čím víc se staráme?

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).