Hlavní navigace

Rainbow Kids Yoga v Praze

[Tisková zpráva] Rainbow Kids Yoga, společnost se sídlem v USA, která pořádá jedny z nejúspěšnějších školení pro cvičitele dětské jógy po celém světe, přichází do Prahy.

Sdílet

Intenzivní třídenní kurz pro všechny zájemce o dětskou a rodinnou jógu se uskuteční 4. – 6. února 2011 ve Wellness Yoga Studiu, Plavecká 12, Praha 2. Je určen všem, kteří chtějí získat zajímavé a okamžitě aplikovatelné nápady pro cvičení jógy s dětmi. Absolventi kurzu získají certifikát.

„Kurz pro cvičitele dětské a rodinné jógy je intenzivní, srozumitelný a velmi praktický. Bude veden vynikající a velmi zkušenou cvičitelkou Cayetanou Rodenas z Madridu,“ říká Gopala Amir Yaffe, zakladatel Rainbow Kids Yogy, který tento kurz vytvořil na základě svých dlouholetých zkušeností. Školení proběhne v anglickém jazyce a bude překládáno do češtiny. Cena je 7.900 Kč při zaplacení do 19. ledna, po tomto datu se cena zvýší na 8.600 Kč. Zájemci se mohou registrovat na www.rainbowkid­syoga.net/regis­ter.aspx. Případné dotazy mohou zaslat na info@rainbowkid­syoga.net.

Mohlo by vás zajímat: JÓGA

V sobotu 5. února 2011 se bude konat veřejná hodina rodinné jógy. Do Wellness Yoga Studia v Praze mohou se svými rodiči přijít všechny děti ve věku 3–9 let. Vstupné je dobrovolné a bude věnováno na dobročinné účely. Zájemci o hodinu rodinné jógy se musí předem registrovat přes email info@rainbowkid­syoga.net, kam napíšou název akce, místo a datum konání, jméno a věk dítěte.

Více informací o Rainbow Kids Yoga najdete na www.RainbowKid­sYoga.net.

O Rainbow Kids Yoga:

Rainbow Kids Yoga byla založena učitelem jógy Gopalou Amirem Yaffou a Katyou Fialkovou v roce 2007. Jejich hlavním cílem je zprostředkovat zábavné, poutavé a kreativní kurzy jógy pro děti a rodiny co nejširšímu okruhu lidí po celém světě.

Poslání Rainbow Kids Yogy:

Ø  podporovat zdravý životní styl a pohodu u dětí i dospělých v zábavném a přátelském prostředí

Ø  ctít prastaré učení jógy a podporovat jeho tradici a ucelenost, ale zároveň v něm nacházet prostor pro hravost a osobitost

Ø  zpřístupnit vzdělání co nejširšímu okruhu lidí nabídkou stipendií, finanční pomocí či výměnou za jejich práci

Ø  podporovat místní organizace, které pomáhají dětem a rodinám

Ø  vzdělávat skvělé učitele dětské jógy po celém světě

O Gopalovi:

Gopala vyučuje jógu pro děti a dospělé, meditace a jógovou filozofii od roku 1995. Deset let pobýval v Sivananda jóga centru v Izraeli a na Bahamách, kde vystudoval učitelství jógy, později se stal manažerem v Sivananda ášramu na Paradise Islandu, kde zároveň pomáhal s se školením cvičitelů jógy.

Gopala studoval jógu pro děti v newyorské Karma Kids Yoga, v Itsy Bitsy Yoga v Massachusetts a Circus Yoga s Erin a Kevin O'Keefe. V roce 2007 založili společně s Katyou Fialkovou jógové studio pro celou rodinu LeShalom (hebrejsky „Jóga pro mír“) v Tel Avivu, Gopalově rodném město. Zároveň začal se vzděláváním učitelů jógy pro děti a právě tehdy vznikla Rainbow Kids Yoga. Na konci roku 2008 se Gopala, Katya i Rainbow Kids Yoga přesunuli do Spojených států, i když jejich školení probíhají po celém světě.

O Cayetaně:

Cayetana se narodila před 38 lety v Madridu. Vystudovala herectví, čehož dodnes využívá při výuce jógy dětí i dospělých. Do jógy se doslova zamilovala při svém pobytu v Austrálii, kde se jí narodila i dcera Lua. Možná to bylo impulsem, proč se rozhodla stát se instruktorkou dětské jógy. Studovala u Marshy Wenig a Shakty Kaur Khalsy. Pak se ve svém jógovém studiu v Madridu potkala s Gopalou a zamilovala se do způsobu jeho učení. Od té doby školí Rainbow Kids Yoga programy v Evropě.

Cayetana má své vlastní studio jógy Yoga&Arte v Madridu, kde vyučuje hatha jógu, vinyasu a dynamický styl jógy, ale také jógu pro děti, těhotné ženy a maminky s dětmi. Zároveň učí na školách, v knihovnách, atd. Od loňského roku vystupuje s dětskou jógu v pořadu pro děti ve španělské televizi. V současné době dokončuje svůj vlastni projekt pro španělskou televizi.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).