Hlavní navigace

Projekt "Táta doma" putuje po českých a moravských městech

Praha 9. února 2009 - Projekt "Táta doma" (http://www.tatadoma.cz, jehož cílem je motivace a praktická pomoc tatínkům v jejich aktivním zapojování do péče o dítě formou e-Learningu, vzbudil v České republice velký zájem.

Sdílet

Prototyp služby vychází z rakouské verze a grant Evropské unie umožnil překlad poutavé animace proložené videem do češtiny, polštiny, holandštiny a rumunštiny. Manuál určený především mužům obsahuje názorné ukázky, rady odborníků i výklad k tématům přebalování, krmení, uspávání apod.

Díky laskavým sponzorům, především firmě HIPP, probíhá v únoru a březnu rozsáhlá reklamní kampaň v obchodních centrech celé republiky. Zájemci si mohou přímo na stánku prohlédnout online verzi příručky, dostat leták, reklamní předmět nebo skleničku dětské výživy. Akce již proběhla v Kroměříži (31.1.) a v Olomouci (8.2.) a drobný dáreček obdrželo více než 550 rodin.

Termíny dalších akcí:

14.2.2009 – OC Futurum, Ostrava

21.2.2009 – Avion Shopping Park, Brno

1.3.2009 – OC Chodov, Praha

7.-8.3.2009 – Centro Zlín

Projekt je spolufinancován Evropskou unií. Pro více informací o projektu navštivte jeho internetovou stránku http://www.ta­tadoma.cz, kde si můžete spustit e-learningovou příručku, diskutovat s ostatními rodiči ve fóru, pokládat dotazy odborníkům a najít aktuální informace.

Kontakt:

Ing. Kateřina Nevřalová

vedoucí projektu

tel.: 777 011717

e-mail: management@euro-face.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).