Hlavní navigace

Posílení svalstva - rychle a cíleně

[Tisková zpráva] Knižní novinka Posílení svalstva s podtitulem Rychlý program vychází v edici Zdraví & životní styl nakladatelství Grada.

Sdílet

Autor publikaceDieter Grabbe je jedním z nejvýznamnějších německých odborníků v oblasti fitness a wellness. V rámci celostního přístupu se zabývá dalším rozvojem a optimalizací pohybových forem a používá při tom vždy nejnovější trendy. Kromě toho vede četné semináře a vzdělávací kurzy. K jeho zákazníkům patří velké podniky, prominentní osobnosti a profesionální sportovci. Jeho inovační koncepce nacházejí ohlas ve velkých médiích – mimo jiné působí jako TV-trenér ve vlastních pořadech na Focus Gesundheit a dalších stanicích. Pohyb ho fascinuje po celý život a jeho cílem je zlepšení kvality života. Bližší informace najdete na stránkách www.dietergrab­be.de.

Jednoduché, intenzivní, účinné – bleskový trénink pro dobrou kondici a pěknou postavu.

Rychlé cviky na posílení svalstva jsou krátká, ale efektivní cvičení, která posílí vaše svalstvo a zlepší kondici. Tento cílený trénink se zaměřuje na břicho, hrudník, ramena, ruce, záda a zadeček. Časová náročnost je minimální: Pro začátečníky stačí už 10 minut denně, aby se dostali do formy. Pomocí rychlých cviků na posílení svalstva pro všední den a rychlých programů pro speciální tréninkové cíle si můžete snadno sestavit svůj vlastní cvičební program.

Více informací: www.grada.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).