Hlavní navigace

Polohovací postýlky pro pohodlnější přístup k miminku

[Tisková zpráva] (Babypoint) Cestovní postýlka Nessy od Babypointu zajistí komfort a pohodlí domova nejen na cestách.

Sdílet

Cestovat s malým miminkem dnes není vůbec žádný problém. Výrobci nabízejí řadu praktických doplňků, které nám čas strávený s ratolestí mimo domov usnadní a zpříjemní. Za všechny pomůcky, jež přinášejí komfort a pohodlí domova nejen na cestách, zmiňme cestovní postýlku Nessy od českého výrobce dětského zboží společnosti Babypoint.

Skládací cestovní postýlka Nessy s nosností 15 kg zajistí vašemu miminku pohodlný a klidný spánek i odpočinek jak na dovolené na horách či u moře, na vícedenní návštěvě u babičky a dědy anebo poslouží jako lákavé místo pro občasný spánek a odpočinek přímo u vás doma. Postýlka Nessy s motivem zeleného dráčka je vybavena černou síťkou na bočnicích a závěsným polohovatelným lůžkem, které při několikadenním ohýbání se do postýlky ocení především rodiče malých miminek. Součást vybavení tvoří také přenosná taška na složenou postýlku, skládací matrace, boční otvor na zip či praktická kapsa na drobné předměty.

Cestovní postýlka Nessy o celkové délce 130 cm, šířce 74 cm a výšce 85 cm plně splňuje požadavky platné legislativy reprezentované normami ČSN EN 716–1 a ČSN EN 716–2 z roku 2008 (Nábytek – Dětské postýlky a skládací postýlky pro bytové použití). Součástí postýlky je závěsné a výškově nastavitelné lůžku o rozměrech 120×60 cm a s nosností 8 kg, využijete ho především v prvních měsících mateřství, dokud je miminko ještě malé a v klidu hajá, neboť se k němu nebudete muset ohýbat až na dno postýlky. Dalším praktickým doplňkem postýlky je boční otvor na zip. Ten můžete nejprve využívat pro umístění různých drobností (plyšáků i jiných hraček, deky apod.) do prostoru, který vznikne pod závěsným lůžkem. Možnost rozepnutí bočního otvoru později jistě udělá radost i samotným dětem (těm starším – dvouletým až tříletým), neboť si do postýlky budou moci samy vlézt a po vyspání či odpočinku zase vylézt a přijít až za vámi.

Postýlku Nessy od Babypointu lze snadno a lehce složit do skladného tvaru o rozměrech 81×25×25 cm a v přenosné tašce na složenou postýlku přepravit na jiné místo či uložit do skříně. Do přenosné tašky se vejde i skládací matrace, která je rovněž součástí výbavy. Pro usnadnění manipulace v rámci bytu je postýlka z jedné strany vybavena dvěma kolečky s brzdou. Bočnice postýlky jsou opatřeny praktickou černou síťovinou, díky níž je z postýlky i do postýlky lépe vidět. Odpočívajícím i hrajícím si dětem tak neujde nic z toho, co se děje kolem nich, a rodiče budou mít svou ratolest rovněž pod neustálým dohledem.

Cestovní postýlku Nessy můžete pořídit ve čtyřech sympatických barevných provedeních (červené, fialové, zelené anebo modré) za doporučovanou maloobchodní cenu kolem 1.890,– Kč. Kromě více než 300 smluvních prodejen společnosti Babypoint ji seženete také v sortimentu vybraných partnerských e-shopů. Přehled smluvních prodejců včetně dalších informací o produktech společnosti Babypoint naleznete na www.babypoint.eu.

Rozměry rozložené postýlky: délka 130 cm, šířka 74 cm a výška 85 cm

Rozměry složené postýlky: délka 81 cm, šířka 25 cm a výška 25 cm

Hmotnost postýlky: 12,5 kg

O společnosti Babypoint

Společnost Babypoint, přední český výrobce a dovozce dětského zboží, byla založena v roce 1995, na začátku se věnovala především prodeji dětských kočárků. V současnosti společnost Babypoint pod stejnojmennou značkou vyrábí nejen kvalitní české sportovní a kombinované kočárky, ale rovněž golfové hole, autosedačky, cestovní postýlky, jídelní židličky, lehátka, ohrádky, přebalovací podložky a další doplňkový sortiment pro děti. Veškeré produkty jsou testovány a certifikovány podle platných evropských norem. Kromě vlastní značky Babypoint se společnost podílí na vývoji luxusních kočárků, golfových holí a autosedaček značky X-lander, kterou exkluzivně dováží na český trh. Třetí nejvýznamnější součástí sortimentu jsou autosedačky norské značky BeSafe, které patří z hlediska bezpečnosti na samý vrchol evropského žebříčku, jak potvrzují hodnocení prováděná např. německým autoklubem ADAC. Produkty společnosti Babypoint jsou k dostání ve více než 300 smluvních prodejnách po celé ČR, společnost se pravidelně účastní mezinárodního veletrhu potřeb pro děti PRODÍTĚ či českého veletrhu zaměřeného na děti FOR KIDS .

Více informací naleznete na: www.babypoint.eu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).