Hlavní navigace

Plná ňadra bez silikonu a skalpelů

[Tisková zpráva] Šetrné metody "nové kosmetické chirurgie" (New Cosmetic Surgery) stále více nahrazují invazivnější postupy. Zatímco před několika málo lety byla ideálem kyprá, nepřirozeně vyhlížející silikonová ňadra, nyní je v plastické chirurgii patrný trend k větší přirozenosti.

Sdílet

Média nedávno informovala, že Miss Kalifornia šla do soutěže s „falešnými ňadry“. S bezsilikonovým zvětšením prsou by se jí to nestalo! Tato novátorská metoda nezanechává jizvy a uměle zvětšená ňadra vypadají přirozeně a žena je přirozeně také cítí. Zvětšování prsů pomocí silikonu se však nekritizuje jen na soutěžích krásy.

Zatímco před několika málo lety byla ideálem kyprá, nepřirozeně vyhlížející silikonová ňadra, nyní je v plastické chirurgii patrný trend k větší přirozenosti. Mnoho pacientek si přeje mírné zvětšení prsou a považuje za důležité, aby zvětšená ňadra vypadala „skutečná“.

„Díky vlastní tukové tkáni obohacené o kmenové buňky dokáže moderní medicína splnit touhu mnoha žen po plnějším, přirozeně vypadajícím dekoltu,“ prohlašuje Dr. Karl-Georg Heinrich, vídeňský odborník na boj proti stárnutí a kosmetickou chirurgii, který nyní nabízí zvětšení prsou pomocí vlastní tukové tkáně obohacené o kmenové buňky jako první v Evropě.

Nejprve se pomocí speciálních patentovaných mikrokanyl šetrně odsaje tělesný tuk. Z části tohoto tuku se extrahují kmenové buňky a smíchají se se zbytkem tuku. Vlastní tuková tkáň obohacená o kmenové buňky se vstříkne do prsu tenkou injekční jehlou. Implantované kmenové buňky vytvářejí novou, živou tukovou tkáň.

Procedura trvá několik hodin v lokální anestézii nebo narkotickém spánku. Poté je pacientka zcela pohyblivá. Americké a japonské klinické studie prokázaly bezpečnost této metody a trvanlivost výsledku.

Na Klinice Dr. Heinricha se vlastní tuková tkáň obohacená o kmenové buňky rovněž používá k přirozenému formování těla na hýždích, bocích, stehnech a lýtkách, ke korekcím důlků a omlazení pleti obličeje, rukou a dekoltu.


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).