Hlavní navigace

Obchodní dům My Národní slaví první narozeniny

[Tisková zpráva] Přijďte se podívat na nové značky a připojit se k oslavě

Sdílet

Stylový obchodní dům My Národní se chystá oslavit své první narozeniny. U této příležitosti přichystal pro zákazníky řadu speciálních nabídek, zábavu pro děti a představí také zcela nové značky kosmetiky, oděvů i doplňků, z nichž některé uvádí na český trh exkluzivně. Pouze v My Národní tak budou k dostání Frank Q, Pre end, B.Young a Warehouse. K nim přibude i řada značek, které nebyly do sortimentu zatím zařazeny. 

V My Národní si tak budou moci zákazníci vybrat zcela nově tyto značky:

Pánské oděvy:             Jack&Jones, Frank Q, Pre end

Dámské oděvy:            Vero Moda, B.Young, Freequent, Warehouse

Kosmetika:                  Pure, Bathique a Cultures (Mades Cosmetics), Flormar

Děti:                            Alpine Pro, Disney

Doplňky:                      Pieces, Parfois, French Connection, Earring and ring boutique

Prádlo:                        Jockey, Triumph

Čtěte téma: Rozpočet pro školáky

Narozeniny připadají na 21. září, slavit se ale bude celý měsíc, od 8. září do 13. října. V tyto dny se mohou zákazníci těšit například na dárkové vouchery nebo na nabídky 1+1 nebo 2+1 zdarma napříč celým sortimentem.

Ti, kteří zavítají do obchodního domu přímo v úterý 21. září, mohou být nejen svědky slavnostního krájení narozeninového dortu, ale také ho v restauraci na terase zdarma ochutnat a připít si šumivým vínem. Hosté restaurace mohou využít také speciálního narozeninového menu pro dva za 111 korun. Kromě toho bude po celý týden probíhat řada zábavných aktivit od ochutnávek, přes hry pro děti, dámy si mohou nechat zdarma poradit od kadeřníka a specialisty od Toni&Guy nebo si nechat doporučit vhodnou péči o ruce a nehty od profesionálů značky Flormar. Hostesky budou rozdávat balónky a minizákusky. Na děti čeká představení kouzelníka a malování tvářiček.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).