Hlavní navigace

Nenechte se vyvést z míry

[Tisková zpráva] Končí období sladkého nicnedělání, děti a studenty čeká škola, nás starší pracovní povinnosti, každodenní stres a někdy ubíjející rutina.

Sdílet

Konec prázdnin a začátek školního roku přivádějí stále více lidí do ordinací lékařů, aby dostali jakýkoliv lék na zklidnění nervů. Proč ale organismus zatěžovat nadbytkem léků, když jsou na trhu přírodní preparáty, které nás uklidní, ale tělo zbytečně nezatíží. Jedním z nich je Relaxa, běžně k dostání v lékárnách v balení po 30 nebo nově i 10 tabletách za příznivou cenu a bez jakýchkoliv vedlejších účinků.

Relaxa je doplněk stravy, který má díky svým přírodním složkám schopnost naši psychiku zklidnit bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Obsahuje esenciální aminokyselinu l-theanin, která má na svědomí relaxační reakci organismu bez pocitu ospalosti. Mozek na tuto biolátku reaguje přibližně po 40 minutách od podání a její účinky můžeme pozorovat několik dalších hodin.

Čtěte téma: Jak poznat blížící se infarkt? A s čím si ho můžete splést?

Akutní infarkt myokardu postihuje stále mladší lidi. Jedním z důvodů může být stres…

Co je ale důležité, stav relaxace navozuje Relaxa bez jakýchkoliv vedlejších účinků a ospalosti. „L-theanin dokáže mozek „přepnout“ na práci v režimu alfa vln, fázi, v níž vznikají představy, rozvíjí se kreativní myšlení a napadají nás ty nejlepší myšlenky. Dá se říci, že mozková činnost je právě v tomto stadiu nejharmoničtější,“ říkáProf. MUDr. RNDr. Vilím Šimánek, DrSc. z Ústavu lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Relaxa funguje na jakékoliv momentální stresy – pokud se tedy bojíte jít do školy, nechce se vám do práce, čeká vás náročná zkouška nebo pracovní schůzka, zjednodušte si tuto situaci. Přibližně 40 minut před očekávanou situací nebo stresorem spolkněte jednu až dvě tabletky Relaxy. Účinky se dostaví obvykle do 40 minut a přetrvávají 3 – 6 hodin. Až po této době můžete dávku zopakovat. Pokud vás čeká náročnější období, můžete přípravek užívat i dlouhodobě, není totiž návykový.

Relaxu můžete zakoupit v kterékoliv lékárně bez předpisu nebo na www.prozdravi.cz za doporučenou maloobchodní cenu 247 Kč. Nově můžete tento přípravek vyzkoušet také v menším, praktickém „žvýkačkovém“ balení po 10 ks za 95 Kč.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).