Hlavní navigace

Nalok.cz pomáhá farmářům s prodejem nejen na internetu

[Tisková zpráva] (Nalok.cz) Po téměř ročním působení na internetu, kdy se projekt www.Nalok.cz – Nakupujte lokálně stává největší službou s databází místních farmářů, farmářských trhů a bedýnkářských komunit v České republice, se společnost chystá spustit vlastní prodejní systém se všemi farmářskými produkty a po několika pilotních projektech také vlastní farmářské trhy – bude tedy farmářům pomáhat nejen na internetu, ale také přímo „v poli“.

Sdílet

Farmářské trhy jdou i bez dotací obcí a městských částí

První farmářský trh v prostorách Základní školy Zlín-Štípa, který byl organizován projektem Nalok.cz, překonal veškerá očekávání a více než dva tisíce lidí vykoupilo veškerou produkci během prvních dvou hodin. 

Dle zakladatelky projektu Nalok.cz, Michaely Romanové, šlo o velký úspěch: „Původně jsme chtěli pouze přiblížit lokální produkci dětem v základní škole. Zájem byl ale takový, že se na trhu prezentovalo na 25 farmářů, kteří své zboží do posledního prodali až nečekanému počtu zákazníků. S trhy chceme touto cestou pokračovat i nadále, kdy bez jakýchkoliv dotací a příspěvků dokážeme jak farmářům, tak organizátorům přinést přiměřený zisk a zákazníkům především čerstvé místní potraviny a výrobky.“

Dále přidává výzvu městům a obcím: „Rádi budeme spolupracovat s každým, kdo bude mít o trhy zájem – budeme rádi, pokud se nám obce či města ozvou.“

(Štípský farmářský trh: TV záznam, Zlínský deník

Přehled farmářských trhů na celý týden vždy v pondělí na Vitalia.cz.

Najděte si FARMÁŘSKÝ TRH přímo vám na míru! 

Prodej farmářských výrobků přes internet? Žádný problém!

Díky úzké spolupráci s farmáři a výrobci a moderní technologii spustí projekt Nalok.cz brzy i prodej přímo přes internet. „Každý farmář, který splní podmínky pro prodej přes naši službu, bude mít možnost oslovit tisíce uživatelů Nalok.cz a prodávat přímo přes internet. Díky přímému spojení s distribučními službami, farmářskými trhy a prodejnami jsme schopni nabídnout nejširší platformu pro prodej napřímo,“ uvedl výkonný ředitel Nalok.cz Tomáš Větrovský.

Mezi další novinky, které Nalok.cz přináší, je multifunkční platforma pro správu bedýnkářských družstev nebo rozšířené prezentace farmářských trhů.

Více o projektu zde: http://www.na­lok.cz/nalok

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).