Hlavní navigace

Mumlavský IT outdoorový trénink

[Tisková zpráva] Praha, 7. července 2009 – Západní Krkonoše, konkrétně okolí Mumlavských vodopádů, si budou užívat ti, kteří se rozhodnou pro některý z letních bootcampů Počítačové školy Gopas. „Spojením intenzivního vzdělávání a relaxačních aktivit jsou Bootcampy jedinečné,“ říká Luboš Žáček z Gopasu.

Sdílet

„Na srpen a září jsme připravili dva rozdílné programy. Přičemž první z nich je zaměřen na problematiku implementace a správy Microsoft Windows Server 2008 a druhý poskytne účastníkům dovednosti a znalosti potřebné pro nasazení Microsoft Office SharePoint Serveru 2007,“ vysvětluje zaměření bootcampů Luboš Žáček. Bootcampy jsou koncipovány jako speciální týdenní vzdělávací programy, kde na běžný kurz navazují odborná diskusní fóra a přípravy pro zvládnutí certifikačních zkoušek. Intenzivní výuka a praxe je navíc doplněna o sportovně zábavný doprovodný program. Pro účastníky je připraven pobyt ve sportovně relaxačním centru uprostřed krkonošské přírody Sportrelax 007, ve kterém je pro aktivní využití volného času k dispozici beach volleyball, squash, wallyball, fitness, stolní tenis, indoor golf, sauna, vířivka a čtyřkolky.

Program Microsoft Windows Server 2008 nabízí informace o novinkách a rozdílech předchozí verze Microsoft Windows Serveru 2003. Účastníci by měli mít zkušenosti s konfigurací síťových služeb v prostředí Microsoft Windows Serveru 2003 a být motivovaní rozšiřovat si znalosti o nové postupy a technologie. Pro administrátory firemních aplikací, kteří plánují, navrhují a vybírají, tzv. Line of Business, je určen zářijový bootcamp Microsoft Office SharePoint Server 2007. Bootcampy vedou zkušení lektoři Martin Zelený a Luboš Höher.

O společnosti GOPAS

Počítačová škola GOPAS, a. s., zahájila činnost v roce 1992. Soustředila se výhradně na vzdělávání v oboru výpočetní techniky a manažerských dovedností. Důsledným dodržováním této dlouhodobé strategie se společnost vypracovala mezi nejuznávanější firmy v oboru. Díky své specializaci si vytvořila podmínky pro skutečně partnerské vztahy nejen se zákazníky z řad uživatelů, ale umožnilo jí to rovněž spolupráci s předními dodavateli výpočetní techniky a systémovými integrátory. Za rok 2008 prošlo kurzy výpočetní techniky v prostorách počítačové školy GOPAS skoro 26 000 absolventů.

Počítačová škola GOPAS je držitelem nejvyšších dosažitelných autorizací v oblasti vzdělávání firem Microsoft (Microsoft Gold Certified Partner for Learning Solutions), Oracle (OAEC), IBM (IBM Business partner) pro kurzy Lotus Notes, Sun Microsystems (Authorized Education Center), Adobe (Authorised Training Partner), Corel (Training partner), SCO (SCO AEC) a Software602 (Autorizované školicí středisko).

Počítačová škola GOPAS je také autorizovaným testovacím střediskem firem Thomson Prometric (Prometric APTC) a VUE (Virtual University Enterprises), akreditovaným testovacím střediskem pro ECDL (European Computer Driving Licence), testovacím střediskem pro získání certifikátů Microsoft Office Specialist, dále je členem CompTIA, SPIS (Sdružení pro informační společnost) a AIVD (Asociace institucí vzdělávání dospělých).

Firma GOPAS provozuje celkem tři počítačové školy, a to v Praze, Brně a Bratislavě, o celkové kapacitě 36 počítačových učeben. V současné době tvoří tuto firmu 60 zaměstnanců a zhruba 70 stálých externích konzultantů a lektorů. O kvalitách poskytovaných služeb svědčí také získaný certifikát ISO 9001 a akreditace MŠMT pro rekvalifikace.

Pro více informací kontaktujte:

Jakub Koutek, ASPEN.PR
Mánesova 24
120 00 Praha 2
gsm: + 420 774 547 902
e-mail: jakub.koutek@aspen.pr

http://www.as­pen.pr

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).