Hlavní navigace

Multi-tabs® nyní s dárkem: vajíčkem Kinder Překvapení!

[Tisková zpráva] Děti potěší vajíčka Kinder Překvapení přibalovaná k měsíčním balením Multi-tabs® IMMUNO KID a Multi-tabs® OMEGA3 KID.

Sdílet

Dětské přípravky Multi-tabs® nyní s dárkem: vajíčkem Kinder Překvapení!

Tisíce dětí na celém světě musí maminku přemluvit, aby jim vajíčko Kinder Překvapení koupila. České děti dostanou vajíčko jako dárek zdarma k měsíčním balením přípravků Multi-tabs® OMEGA 3 KID a Multi-tabs® IMMUNO KID.

Ve vajíčkách se skrývají i figurky z nové tématické série City dog, kterou výrobce těchto sladkých pochoutek představil na začátku září. Tablety Multi-tabs® OMEGA 3 KID pro děti od 3 let obsahují kvalitní rybí olej s omega 3 kyselinami EPA a DHA, které tvoří součást mozku a jsou důležité pro jeho vývoj a správnou činnost. Multi-tabs® IMMUNO KID účinně posiluje imunitu dětí již od 1 roku díky kombinaci živých probiotických bakterií s nejdůležitějšími vitaminy a minerály. Přípravky Multi-tabs® OMEGA 3 KID a Multi-tabs® IMMUNO KID s vajíčky Kinder Překvapení lze zakoupit ve vybraných lékárnách nebo na www.lekarna.cz. Akce potrvá celý podzim do vyprodání zásob.

Kinder Překvapení

Čokoládová vajíčka s překvapením – Kinder Surprise – se začala vyrábět už počátkem sedmdesátých let. Zemí jejich původu je Itálie, odkud pochází jejich výrobce, společnost Ferrero. V osmdesátých letech se vajíčka stala neuvěřitelně populárním sběratelským artiklem, což jim zůstalo až do dnešních dnů. Například jen v Německu je registrováno 200 tisíc sběratelů. Také díky nim prodaly čokoládovny Ferrero do této chvíle už několik stovek miliónů vajíček.

Vajíčka Kinder Surprise se prodávají v mnoha zemích světa. Největší tradici mají v domácí Itálii a dále pak v Německu a Rakousku. Najdete je ale i ve vzdálené Austrálii či Kanadě, kde se rovněž těší nemalé popularitě. Na vývoji nových hraček neustále pracuje speciální tým designérů, nová tematická série 10 figurek bývá na trh uvedena každý rok v září.

  • Multi-tabs® OMEGA 3 KID, určený pro děti od 3 let, je vhodným doplňkem stravy pro předškoláky či školáky. Tobolky Multi-tabs® OMEGA 3 KID obsahují kvalitní rybí olej, který je zdrojem nenasycených mastných kyselin DHA a EPA. DHA je součástí nervových buněk mozku. EPA je důležitá pro komunikaci mezi nervovými buňkami. DHA a EPA podporují vývoj centrální nervové soustavy. Každá kapsle navíc obsahuje i vitaminy C a E podporující obranyschopnost a imunitní systém dítěte.
  • Multi-tabs® IMMUNO KID, multivitaminový přípravek nové generace 3 v 1, působí coby účinná pomoc v boji proti všudypřítomným útočníkům na zdraví našich dětí zejména v sezóně se zvýšeným rizikem nachlazení a chřipek. Přípravek určený dětem již od 1 roku obsahuje, vedle všech potřebných vitaminů a minerálů, navíc i minimálně 1 miliardu živých probiotických bakterií LGG® (Lactobacillus rhamnosus GG) v každé tabletě.

Multi-tabs® IMMUNO, nová generace multivitaminových přípravků s probiotickými bakteriemi, nabízí více než klasické multivitaminy – díky synergickému působení probiotik a vitamínů pomáhají tablety Multi-tabs® IMMUNO Kid účinněji posilovat imunitní systém a tak chránit organismus nejen před sezónními nemocemi. Probiotika LGG® navíc zlepšují zažívání, trávení a posilují zdravou střevní mikroflóru důležitou opět mj. i pro imunitní systém.

Více informací o přípravcích Multi-tabs® na www.multi-tabs.cz.

Doporučená cena speciálních balíčků s vajíčky Kinder Překvapení:
Multi-tabs® OMEGA 3 KID
(měsíční balení – 60 tablet) …          265 Kč
Multi-tabs® IMMUNO KID
(měsíční balení – 30 tablet)             180 Kč

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).