Hlavní navigace

Jak zastavit vypadávání vlasů?

[Tisková zpráva] (Bioxsine) Hormony hýbou světem – od puberty až do dospělosti. V dospělosti je účinek mužských hormonů nejčastější příčinou vypadávání vlasů, a to u mužů i u žen. U mužů bývá však tento problém častější a výraznější. Existuje ale způsob, jak vypadávání vlasů zastavit a dokonce obnovit jejich růst. Darujte jej na vánoce vašemu partnerovi či někomu blízkému, darujete zdraví a krásu.

Sdílet

Mužská plešatost dělí ženy na dvě skupiny – zatímco jedné z nich připadají holohlaví muži typu Bruce Willis velmi přitažliví, druhá skupina pozoruje postupnou ztrátu vlasů nad čelem svého partnera s úzkostí. Sami muži v tom nemají jasno – jedni považují holohlavost za pohodlnou, protože klade menší nároky na péči a je praktická, pro druhé je však často i příčinou komplexů. A ti se chtějí bránit, udržet svůj porost na hlavě za každou cenu.

První příznaky androgenní alopecie se u mužů mohou objevit již v poměrně mladém věku (okolo 20 let). Procento mužů postižených vypadáváním vlasů se ale s věkem samozřejmě zvyšuje – po padesátce trpí plešatěním až dvě třetiny mužů. 

Líbí se ženám plešatí muži?

Diskutujte v našem fóru!

Řešení problému vypadávání je běh na dlouhou trať, kdy je každá pomoc vítaná. Preparátů na trhu je spousta, ale účinky jsou těžko ověřitelné. Společnost B´iota Laboratories proto přichází s péčí Bioxsine, která na základě dlouholetého vědeckého výzkumu kombinuje bylinné výtažky s cílem na jedné straně zabránit vypadávání vlasů a na druhé straně podpořit jejich opětovný růst. Produkty Bioxsine splňují nejvyšší kosmetické standardy a jsou na prodej pouze v lékárnách. Pokud tedy i váš partner trpí androgenní alepécií či se u něj objevují první příznaky vypadávání vlasů, je Bioxsine vhodným tipem na dárek, který nejen potěší, ale hlavně pomůže.

POZOR: K vypadávání vlasů mohou přispět také špatné stravovací návyky, kouření nebo léky!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).