Hlavní navigace

Jak vybrat nejlepší dárek

[Tisková zpráva] Nakladatelství Lucie vydává knihu „Dary, dárky, dárečky“.

Sdílet

Zkusme si to spočítat. Pokud by každý Čech rozdal o Vánocích pouhých deset dárků, pod vánočními stromky v naší zemi bude na své příjemce čekat sto milionů dárků a darů. Pravděpodobně jich však bude mnohem více. Spousty dalších dárků chystáme k narozeninám či jmeninám, k důležitým výročím či třeba ke svatému Valentýnu.

Každý člověk stráví ve svém životě stovky hodin vymýšlením dárků, jejich nakupováním, předáváním a přijímáním. A utratí za ně statisíce, ale spíše miliony korun. Proto je poněkud překvapivé, že dosud chyběla publikace, která by se problematikou dárků seriózně zabývala. Ale to už je nyní minulostí. Na trh přichází unikátní kniha publicisty Václava Budinského „Dary, dárky, dárečky – aneb jak je vybírat, dávat, přijímat a co vypovídají o svém dárci“.

„Masové nákupy dárků se v moderní době staly jevem, který nejen výrazně ovlivňuje ekonomiku, ale především má významný vliv na mezilidské vztahy. Vždyť dárky mohou příjemně překvapit, vyvolat euforii a nadšení, ale také rozčílit, urazit a zklamat,“ vysvětluje Václav Budinský.

Kniha „Dary, dárky, dárečky“ inspiruje každého, kdo se chce stát úspěšným dárcem. Pomůže dárky nejen vybírat, ale i předávat a přijímat, a všem čtenářům napoví, jak lze vhodně volenými dárky upevňovat vztah, na kterém jim záleží. A současně v ní najdou celou řadu postřehů o charakterech dárců i obdarovaných, neboť dávání i přijímání dárků o nás vypovídá mnohem víc, než je na první pohled zřejmé.

Knihu „Dary, dárky, dárečky“ vydává Nakladatelství Lucie. Doporučená cena činí 240 korun a je k dostání v běžné síti knihkupectví.

Čtěte dále: Kdo nosí dárky? Vždycky jenom chlapi

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).