Hlavní navigace

Do Vánoc ve formě 2010

[Tisková zpráva] Po úspěchu letní akce „Zhubni do plavek“ odstartuje VZP 27. 9. 2010 další motivační program „ Do Vánoc ve formě“. Neváhejte a přihlaste se!

Sdílet

Odborníci z ACTIVE WELLNESS vám pomohou zbavit se nadbytečných kil prostřednictvím cvičení ve vybraných pražských a nově i hradeckých fitness centrech tak, abyste po 10 týdnech soutěžení mohli spokojeně konstatovat, že i na podzim a v zimě jste zůstali ve formě nebo se konečně do své životní formy a změny stravovacích a životních návyků odhodlali. A budete jistě spokojeni stejně jako soutěžící z předchozích ročníků, kteří v průměru zhubli o 10 kilogramů a v pase jim ubylo 12 cm. Ale někteří svou váhu snížili dokonce o 20 kilo!

Soutěž je určena pro všechny příznivce zdravého životního stylu. Akce se tedy mohou zúčastnit všichni ve věku od 18 let, děti od 14 let za doprovodu svých rodičů.

Soutěž zahájí předváděcí trénink, který proběhne v rámci semináře dne 25. 9. 2010 v Praze a dne 26. 9. 2010 v Hradci Králové pod vedením profesionálního trenéra I. třídy a autora cvičebního programu a šéftrenéra ACTIVE WELLNESS Vladimíra Hirky. Zároveň obdržíte metodické pokyny, stravovací a cvičební plány. Podle nich pak budete po dobu 10 týdnů cvičit sami ve zvoleném partnerském fitness centru soutěže nebo v domácím prostředí.

Jak se do soutěže přihlásit?

Nejpozději do 17. 9. 2010 se můžete přihlásit na dovanocveforme@sez­nam.cz nebo na www.activewellnes­s.cz, kde naleznete více informací k této soutěži. Následně budete pozváni na některý z castingů, které budou probíhat 20.-21. 9. 2010 v Hradci Králové a 22.-23. 9. 2010 v Praze. Na castingu budete vyfotografováni v plavkách a budou vám změřeny tělesné proporce. Jedinou podmínkou vaší účasti v soutěži, kromě vašeho odhodlání, je uhrazení zvýhodněného vstupného do některého z pražských a hradeckých partnerských fitness center, tzn. 2 500 Kč na období soutěže.

Členové Klubu pevného zdraví  VZP mají slevu 10 %.

Se soutěžícími si zacvičí i celebrity a vítězové obdrží zajímavé a hodnotné ceny.

Zdroj: VZP

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).