Hlavní navigace

Děti se naučí pravidla bezpečné jízdy na silnici

[Tisková zpráva] Přípravy nových veletrhů FOR TOYS – veletrhu hraček a her a FOR BABIES – veletrhu potřeb pro děti, které se uskuteční první říjnový víkend, jsou v plném proudu.

Sdílet

Veletrhy jsou určené pro všechny bez rozdílu věku. Rodiče zde najdou vše od dětského nábytku, kojeneckých potřeb, kočárků, autosedaček po dětské sportovní potřeby. Milovníci her se mohou těšit na nabídku hraček, her, hlavolamů, stavebnic. Na své si přijdou i modeláři, neboť zde souběžně proběhne již 19. ročník modelářského a hobby veletrhu MODEL HOBBY. Ve spolupráci s Městskou policií bude připraveno dopravní hřiště, kde se děti v rámci preventivně bezpečnostního programu naučí pravidla bezpečné jízdy na silnici. Proběhne zde i pokus o český rekord o rozhýbání největšího cihlového domina, bude se tvořit EKO-ZOO a v rámci 3. Littles Pet Shop Show vystoupí Ewa Farna. Více informací najdete na www.for-toys.cz a www.forbabies.cz.

Čtěte téma: Dejte děti na lezení, je to pro ně přirozené

Místo stromu stěna, místo větví barevné úchyty. Děti rozdíl nevnímají a na hodiny lezení v horolezecké škole se těší, stejně jako na prolézačky v parku. Je ale také bezpečné? 

Doprovodný program i pro náročné

Veletrhy doplní pestrý doprovodný program pro děti i jejich rodiče. V soutěžích mohou malí návštěvníci získat řadu atraktivních cen včetně např. plyšového „kamaráda“ – křečka ZHU ZHU Pets od firmy SmartLife. Ve spolupráci se sdružením PORTUS (Akce Cihla) proběhne v sobotu pokus o zápis do České knihy rekordů o shození největšího domina z cihel. V rámci expozice Agentury Dobrý den bude představen i program pro děti EKO-ZOO, který je hravou formou učí správně nakládat s odpady.

Děti na diskotéku, tatínek na turnaj

Po celou dobu veletrhu si mohou malí návštěvníci zatancovat na nonstop diskotéce, kde budou každou hodinu probíhat soutěže o lákavé ceny. Tatínkové, kluci i dědečkové se mohou těšit na profesionální kulečníkový turnaj a milovníci adrenalinu by neměli vynechat NERF SHOW.

Čtěte také: Jak vychovat z dítěte nekuřáka

Pokud máte doma čtvrťáka, možná byste měli zbystřit – průměrný věk první cigarety je v Praze u dětí ve věku kolem deseti let. 

Kdo se na veletrhu představí?

Co do plochy bude největším vystavovatelem hraček a her bude společnost Hasbro Czech s obří expozicí na 1 144m2,,kde bude probíhat i samostatný doprovodný program společnosti. Jako další významní vystavovatelé se s více než 200m2 představí společnosti ADC Blackfire Entertaiment, ConQuest Entertainment, OLYMPTOY. Své produkty z oblasti hraček a her budou prezentovat i významné firmy Smarlife, Piatnik Praha, Legáček a Darovánek a Billard centrum. Potřeby pro děti, představí Špuntík, MALVEL, Babypoint – Hana Gergelová, firmy MAMAJA group, AUTOSEATING i Group Fashion a Dětský design.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).