Hlavní navigace

Děti můžou soutěžit v kreslení na téma Pohádkový svět

[Tisková zpráva] Až do 1. března 2011 můžou děti ve věku od 3 do 10 let soutěžit o zajímavé ceny s novým českým filmem Autopohádky.

Sdílet

Všichni, kdo zašlou své kresby na téma Pohádkový svět, mají možnost vyhrát kompletní vybavení do školy, lístky na březnovou premiéru filmu nebo psací a kreslicí potřeby. Soutěž se koná prostřednictvím webových stránek www.jak-spravne-psat.cz.

Na webových stránkách zaměřených na správné psaní a kreslení www.jak-spravne-psat.cz naleznou zájemci veškeré důležité informace o probíhající soutěži.

Obrázky na téma Pohádkový svět, které děti můžou zasílat poštou až do 1. března, bude podle jejich kreativity, krásy a originality posuzovat čtyřčlenná porota, která také na uvedených webových stránkách do 15. března informuje vybrané výherce. Ti se můžou těšit na vybavení pro školáka v hodnotě 3000 Kč (1.–3. místo), dětské ERGO psaní od společnosti Centropen aneb Co musíš mít do školy (4.–20. místo), 2× lístky na premiéru filmu Autopohádky, která se uskuteční v Praze ve čtvrtek 17. března (21.–30. místo) a na balení foukacích fixů od společnosti Centropen (31.–50. místo).

Autopohádky jsou nový celovečerní animovaný film pro děti a dospělé vycházející ze stejnojmenné knihy Jiřího Marka z roku 1958. Snímek je sestaven z pěti pohádek, přičemž každá je zpracována jinou technikou a jiným tvůrčím týmem. V čele animátorů stojí legendární Břetislav Pojar, sjednocujícím prvkem filmu je osoba vypravěče: Michala Malátného a hudebního doprovodu a hraných předělů, o které se postarala skupina Chinaski.

Perly z dětské knihovničky: Myška bílá, jeho děti uvařila…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).