Hlavní navigace

Chybí vám nápad na dárek?

[Tisková zpráva] (Astratex.cz) Štědrý den je přesně za týden a vy stále ještě nemáte některé dárky? Letos mají i opozdilci šanci koupit dárkový poukaz pro své blízké na internetu třeba i na Štědrý den.

Sdílet

Dárkové poukázky jsou stále oblíbenějším dárkem, o čemž svědčí i nárůst v jejich prodeji – letos je to až o patnáct procent prodaných poukázek víc, než loni. A to ještě do Vánoc zbývá pár dnů.

"Poukázky totiž neznamenají to, že nevím, co komu dám, a tak nakoupím nějaké dárkové šeky. Naopak, pokud chce třeba někdo přítelkyni koupit hezké prádlo a není si jist, že by se trefil do správné velikosti nebo vkusu, je taková poukázka ideální,“ vysvětlil Michal Hubka, marketingový ředitel Astratex.cz.

Dárkové poukázky je možné vybírat i na poslední chvíli. Jde většinou o unikátní kódy, které mají hodnotu určité částky. Stačí tedy jen vybrat obchod, a poukázku v požadované hodnotě.

Dále pak záleží na způsobu platby. Na dobírku zákazníkovi přijde dárkový šek většinou do dvou dnů. Některé obchody nabízejí i elektronické zasílání poukázek, což se však praktikuje při platbě předem. Po zaplacení pak zákazníkovi přijde e-mailem kód ve formě dárkové poukázky.

Vyberte si poukaz i na Štědrý den

Společnpost Astratex.cz nabízí dárkové poukázky v hodnotách 500 až 2000 korun. Největší zájem je o ty v hodnotě tisíc korun. Dárkové šeky posíláme fyzicky vždy hned následující den od objednání. Aby tedy dárkové poukázky dorazily ještě do Štědrého dne, doporučujeme objednat je nejpozději do 22. prosince 12 hodin.

"Nicméně na poslední dny před Vánoci chystáme i možnost elektronického zaslání kódu e-mailem, což se hodí i pro úplně opozdilce,“ řekl Michal Hubka. Více na www.astratex.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).