Hlavní navigace

Brumíkovo puzzle – rozvíjí dětskou představivost i paměť

[Tisková zpráva] (Kraft Foods) Oblíbený kamarád všech malých objevitelů medvídek Brumík děti opět překvapí novou zábavou. Po hravém trojrozměrném puzzle a cizojazyčném pexesu tentokrát s jarní limitovanou edicí klasického puzzle, které malým šikulům hravou formou přiblíží rozdíly mezi čtyřmi ročními obdobími.

Sdílet

Rodiče jej pro své malé ratolesti budou moci získat jako dárek při nákupu velkého balení s 12 kousky BeBe Brumíka s čokoládovou náplní.

Brumík provede děti od jara až po zimu

Originálním puzzle ve tvaru Brumíkovy hlavičky děti seznámí nejen s rozdíly mezi čtyřmi ročními obdobími, ale zároveň jim zábavnou formou ukáže, jak se dá v dané roční době skotačit a co vše mohou malí nezbedové venku objevovat. Na jaře rozkvétá příroda, v létě plaveme a dovádíme na kole, na podzim můžeme hledat a poznávat různé druhy hub či pouštět draky a jaká by to byla zima, kdybychom si nepostavili pořádného sněhuláka nebo ledové iglú.

„Puzzle je hra, která u dítěte podporuje a rozvíjí řadu schopností. Posiluje oblast zrakového vnímání, a to především zrakovou analýzu a syntézu tvarů, dále pak prostorovou orientaci, kombinační schopnosti, jemnou motoriku a celkovou představivost. Vzniklý obraz může dále sloužit jako podnět ke komunikaci, ať již na reálné téma, nebo může být odrazovým můstkem pro fantazijní představy dítěte,“ říká dětská psycholožka PhDr. Renáta Faltýnová a dodává: „Rodiče předškoláků tak mohou zábavnou formou napomoci svým dětem posilovat řadu oblastí podstatných pro jejich budoucí úspěchy ve škole.“

Svačinka Bebe Brumík

BeBe Brumík je chutná svačinka pro děti, která je vyrobená z kvalitních ingrediencí. Měkký piškot v hravém tvaru medvídka je bohatý na mléko, které je zdrojem vápníku důležitého pro normální růst a vývin kostí u dětí. Navíc Brumík neobsahuje žádná barviva ani konzervanty, proto je vhodnou součástí vyvážené svačiny dětí.

Brumíkovo puzzle

Obsahuje: Velké balení s 12 ks BeBe Brumíka s čokoládovou náplní 30 g, puzzle

Doporučená maloobchodní  cena: 99,90 Kč

V prodeji: od 13. 2. do 12. 3. 2011


Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).