Hlavní navigace

Aby klouby nebolely

[Tisková zpráva] Přípravek nové generace s názvem Arthrona umožní zdravý a bezbolestný pohyb v každém věku.

Sdílet

Bolest kloubů může být velmi nepříjemná, dříve či později však potrápí každého z nás. Kloubní onemocnění obvykle přichází s věkem, ale velký vliv má i nadměrná zátěž, jako je obezita či nadváha, aktivní sporty, fyzická námaha, prodělané nemoci, ale i běžné úrazy.

S přibývajícími obtížemi jsou lidé nuceni si kupovat drahé přípravky na klouby, aby ulevili všudypřítomné bolesti. Koupě takového přípravku je však velice problémová pro starší generaci, která si kvůli vysokým cenám kloubní preparáty nemůže často dovolit.

Naštěstí i v České republice se začíná blýskat na lepší časy. Na trhu je přípravek nové generace s názvem Arthrona od společnosti Woykoff, za výrazně nízkou cenu, který umožní zdravý a bezbolestný pohyb v každém věku.

O nemoci: Artróza

„Artróza je onemocnění kloubů, které postihuje zejména starší lidi od 55-ti let věku, ale mohou jí trpět i lidé podstatně mladší. Pokrývka kloubu, tzv. chrupavka, se postupně narušuje a způsobuje bolest. Člověk pak velmi citlivě reaguje na změnu počasí, nepříjemnosti se objevují při každodenním pohybu a postupem času jsou bolestivá místa cítit i v naprostém klidu a mohou narušovat běžnou relaxaci či spánek,“ říká Prof. MUDr. RNDr. Vilím Šimánek, DrSc. z Ústavu lékařské chemie a biochemie Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

Arthrona 1000-S obsahuje D-Glukosamin sulfát x 2 KCl, což je tělu vlastní látka a hlavní složka tvořící kloubní chrupavku. Navíc jedna tableta obsahuje 1064 mg této látky, což ji řadí mezi nejsilnější preparáty na trhu. Její užívání účinně snižuje bolestivost kloubů, zlepšuje jejich hybnost, působí protizánětlivě a významně se podílí na zadržování vody, čímž zabezpečuje pružnost a funkčnost chrupavky.

Arthrona Acute kombinuje unikátní MSM a vitamin C. MSM je přírodní látka s prokazatelnými analgetickými a protizánětlivými účinky. Stará se o pružnost a pevnost tkání, napomáhá nataženým vazům, tlumí bolest, otoky a zároveň má detoxikační funkci, a proto předchází předčasnému stárnutí, celkově zlepšuje zdravotní stav i fyzickou kondici a pozitivní vliv má i na vlasy, kůži a nehty.

Bezpečnost a pohodlné užívání umožňuje praktické balení v hygienických blistrech. Léky jsou tak chráněny před vlhkostí a neztrácejí na kvalitě. Když nastane čas, jednoduše tabletku vymáčknete a nemusíte ji lovit v úzké „piksle“ plné prášků.

Arthrona je účinný kloubní preparát za výrazně nízkou cenu. Arthronu 1000-S zakoupíte za 490 Kč, Arthronu Acute již za 251 Kč. Od září je navíc k dispozici speciální výhodné balení, které obsahuje „udržovací kúru„ na 50 dní zdarma. Preparát můžete zakoupit v kterékoliv lékárně bez předpisu nebo na www.prozdravi.cz. „Přípravek je oproti konkurenčním cenově příznivý, mimo jiné také proto, že naše společnost neinvestuje peníze do masivních televizních kampaní a marketingových aktivit,“ říká Kateřina Švehlová ze společnosti Woykoff.

Jak Arthronu užívat?

Přírodní kloubní preparát Arthrona, který je vyráběn výhradně v České republice, byl vyvinut podle nejnovějších poznatků současné medicíny a farmaceutické technologie. Lék užívejte 1–3krát denně v pravidelné dávce dvou tablet. Účinek se pak dostaví po 3–8 týdnech, avšak doporučená doba užívání je minimálně dva měsíce.

Jelikož přípravek působí pomalu a dlouhodobě, po této době odborníci doporučují Arthronu na čas vysadit a následně po pár měsících kúru zopakovat. Nemusíte tak přípravek užívat denně po celý rok a každý měsíc utrácet za balení léků. Tabletu je možné užít kdykoli v průběhu dne nejlépe během jídla a zapít dostatečným množstvím tekutiny.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).