Hlavní navigace

Po zimě opět v kondici!

Dlouhá zima, nedostatek slunečního záření a vitamínů způsobují jarní únavu. K získání nové energie a udržení zdraví vám pomůže především pravidelný pohyb.

Sdílet

Máme pro vás tip, kde se můžete opět dostat do formy a rozhodně to neohrozí vaši peněženku.

Fitness Factory Pro nabízí nejmodernější posilovací a cardio stroje za velmi přijatelné ceny. Trénuje se v cardio zóně, posilovací části a ve speciálně odděleném dámském klubu s kruhovým tréninkem, který je na Smíchově.

Fitness část pro ženy je vybavena třemi zónami, které zaručí maximální efekt cvičení. V první zóně jsou cardio trenažéry, druhá zóna nabízí speciální kruhový trénink a třetí zóna je určena na stretching.

Společně pak muži i ženy mohou využít rozlehlou cardio zónu. Řada běžeckých pásů, crosstrainerů, stepperů, rotopedů a veslovacích trenažerů vám umožní rozmanitý vytrvalostní trénink.

Muži ve Factory Pro ocení zejména nejnovější profi řadu posilovacích strojů značky Gym80. Například řada SYGNUM Plate používá jako zátěž samostatné závaží z olympijských činek. Stroje nemají žádné převody, ale pouze pákové systémy, které umožňují trénování každé strany těla nezávisle, a tím dochází k vyrovnání svalových dysbalancí.

Nesmí chybět volné váhy, jednoručky až do 50 kg, protisměrné kladky a další doplňkové stroje na posilování břišních partií.

Při zakoupení ročního členství vás vyjde měsíc neomezeného tréninku ve Factory Pro jen na 480 Kč.

Můžete si také zakoupit měsíční členství za 780 Kč bez vázanosti celého roku.
Nemusíte se vázat, ani platit moc a přesto se dostat poměrně snadno do kondice.

Vyzkoušejte kvalitní fitness za skvělou cenu ve Factory Pro na Smíchově nebo na Hradčanské.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).